Recent content by endriu1145

+
  1. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Na najwyższym poziomie trudności, wszystkie misje, znajdżki etc. w 12h ;) gram już jakieś 6h i wykonałem tylko z 3 zadania po sadzie więc jest świetnie ;)
  2. E

    Wiedźmin 3: platformy

    Ja mam tylko pytanko odnośnie trudności ;) jaki poziom grasz i jak to wygląda a także bestiarusz etc. czy jak czytamy to nie ma problemu z tym, ze coś nowego dojdzie i to przewiniemy nie wiedząc jak w wiedzminie 2.
  3. E

    Wiedźmin 3: platformy

    Tez chciałbym wiedzieć gdzie moja gra :O też czekam, troszkę ogarnijcie się z tym, że wszyscy grają na ps4... sam czekam aż będe mógł odebrać z paczkomatu ;)
  4. E

    Wiedźmin 3 - grafika

    A ja właśnie ściągnąłem wersje nagrania na xboxa bez kompresji i jestem bardzo zadowolony z grafiki, będę nią się jarał chociaż i tak gram na ps4 i jestem zadowolony z tego bardzo, grafika moim zdaniem jest piękna, oczywiście wszędzie znajdą się babole, ale na tą chwilę jestem wielce rad z...
  5. E

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Na pokazie od Redów można było zobaczyć jak Geralt wymaksowany tj. wszystkie skille itd. pełny rynsztunek etc. na najwyższym poziomie walczył z potworem, on zadawał bardzo mały dmg. za to przeciwnik uderzył go 2 razy i całe hp spadło z Geralta. To może w jakimś stopniu zobrazować Ci poziom...
  6. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Hmm powiem, że piosenka w wersji angielskiej jest świetna, trailer to po-kur...-ezja ! ;) Najlepszy imo potem killing monster reszta szczerze mi się nie podobała nie zrobiła takiego hype, takich momentów, że chce śpiewać tą piosenkę (zamiast tego ją ciągle nucę ) .
  7. E

    Wiedźmin 3 - grafika

    Bo masz świat baśniowy i świat rzeczywisty... Czytałeś książki?? widziałeś pierwszą i drugą część?? chciałbyś rzeczywistości w średniowieczu?? To jest WIEDŹMIN, który ma baśniowy świat wymyślony przez Sapkowskiego, imo najlepiej przedstawiony kolorystycznie, bo są miejsca gdzie jest kolorowo są...
  8. E

    Wiedźmin 3 - grafika

    To nie wina konsol jak już wcześniej to zostało wspomniane, zrzucanie czegoś na konsole mija się z prawdą i pokazuje, że jak nie ma na co zrzucić zrzućmy na konsole pierwsze i jedyne motto okazywane na tym forum. Te screen pochodzi z ps4, już zostało powiedziane, że w zależności od godziny na...
  9. E

    Wiedźmin 3: system walki

    Ten gif tak świetnie obrazuje Geralta z Rivii (książkowego), że maskara, te ruchy szybkość, piękne, będę chyba szedł sobie po lasach i bił przez całą drogę patrząc jak Geralt wywija tym mieczem.
  10. E

    Wiedźmin 3 - grafika

    Kto podpuszczał? kazali Ci iść po nowy sprzęt?? napisali nie zagrasz na tym co masz? To już tylko świadczy o głupocie, kupowanie sprzętu pod jedną grę to jest fanboyizm ;) Dalej ludzie są zakochani, bo po prawdzie ludzie czekali na rozwiązanie poprzednich części i jak to wszystko się...
  11. E

    Wiedźmin 3 - grafika

    Gdzie GTA wygląda lepiej? to jak porównanie Mercedesa z BMW dwie odwieczne walki, który jest lepszy... Gta ma inną stylizację i inną grafikę... RDR wygląda lepiej? podaj konto wyślę Ci na okulary ... jeżeli coś oceniamy to argumentuj to a nie wrzucasz jakiś kicz do worka mówiąc, że masz ogórki...
  12. E

    Wiedźmin 3 - grafika

    Słucham?? :D Nikt Ci nie kazał kupować takiego kompa, to Twój wybór wyłącznie był i teraz zamierzasz płakać i zrzucać winę na konsole czy też płakać, że Twój komputer się nie spali? ludzie... nie lepiej było sobie tą kasę odłożyć? naprawdę w cRPG liczy się grafika tylko bo na fabułę nie będziesz...
  13. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nikt nie walczy a przynajmniej nie ja, żal tylko słuchać tekstów, że grafika jest okropna, że ogólnie stoi na niższym poziomie i jest to wina konsol. Konsole nie równają się konfiguracji takiej samej na komputerze i to powinni wiedzieć. Na PC gra będzie wyglądać lepiej i tu nie ma co do tego...
  14. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Słucham?? może warto zainwestować w okulary... bo jeżeli ta gra wygląda odrażająco w tym materiale to naprawdę nie wiem co jest z Tobą. Kompresja to swoją drogą ale jakość grafiki jest imo bardzo dobra patrząc na wszystko razem, bo patrząc na osobne rzeczy nie ma gry, która ma wszystko równe i...
  15. E

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Eskel ma ten sam głos, co do Lamberta nie jest zły ;) oczywiście tamten był lepszy ale idzie się przyzwyczaić :)
Top Bottom