Recent content by Engrandel

+
  1. E

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Osobiście, prędzej zastanowiłbym się czy Gwint, czy jak ją w październiku nazwą, wyjdzie kiedykolwiek z Open Bety. PS. Nauczysz się w tym stuleciu edytować posty, zamiast dodawać nowe co kilka minut ?
  2. E

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Jeszcze by tego brakowało, aby od ilości many zależało jaką kartę możesz rzucić. To jest główny powód dlaczego nie gram, ani w HS, ani w ToS:Legend.
  3. E

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Tak będą robić grę po swojemu, że będą się konsultować z Lifechoachami czy innymi pro-graczami, bądź streamerami. Ja odnoszę wrażenie, że Redzi nie mają pomysłu na tą grę odkąd odszedł Damien Monnier.
  4. E

    New info on Homecoming from Burza [RIP Gwent]

    They are making a random card game, rather than improve unique Gwent. Sad but true.
  5. E

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Żegnaj Gwincie, witaj randomowa karcianko. 2 lata wywalone do kosza. Zapowiadają się więc kolejne miesiące 'open bety'. Przecież ten cały Homecoming będzie mało śmiesznym żartem. Z pewnością nie będą tego mogli nazwać "powrotem do korzeni", bo będzie to zwykłe kłamstwo.
  6. E

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Tu bardziej chodzi o szacunek do ludzi, którym granie w tą grę sprawia jeszcze przyjemność. Takimi zagraniami jedynie zniechęcają obecnych graczy. Równie dobrze mogliby w ogóle wyłączyć serwery Gwinta i wrócić za pół roku z gotowym produktem. Przynajmniej nikt nie zawracałby im głowy o jakieś...
  7. E

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Nikogo chyba nie zaskoczyła by informacja o przesunięciu premiery z października na styczeń. W pół roku chcą zrobić coś, czego nie byli w stanie zrobić w półtora roku. To powinno być stworzone w trakcie zamkniętej bety. Tymczasem wraz z każdym kolejnym dużym patchem gra była zmieniana o 180...
  8. E

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Czyli tak na prawdę 2 lata istnienia gry pójdzie do kosza. Jeżeli faktycznie zostanie to wprowadzone, w żaden sposób nie będzie można pisać o powrocie do korzeni. Byłem bardzo zafascynowany tą grą kiedy swój klucz jeszcze do Closed Bety dostałem na początku stycznia ubiegłego roku. Wraz z...
  9. E

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Jakie są moje wrażenia po tej aktualizacji? Negatywny. Po zalogowaniu poczułem się jak we wczesnej fazie alfa, a nie open becie. Porzucenie mrocznej kolorystyki na rzecz cukierkowej rodem z HS. Nie wiem jak można było całkowicie zrezygnować z przypisania kart do konkretnego rzędu. Tym sposobem...
  10. E

    "Coś się kończy, coś się zaczyna"-podziękowania na koniec zamkniętych beta testów

    Mimo, że w becie nie spędziłem za wiele czasu, nie żałuje. Już teraz nie mogę się doczekać otwierania swoich beczek w oczekiwaniu aż wypadnie z nich animowana Koral. Dziękuje również za niezapowiedzianego bonusa w postaci Wiedźmina 2. Pozdrawiam.
  11. E

    BETA - Napotkane błędy

    Nie wiem czy to kwalifikuje się jako błąd czy po prostu zwykłe niedopatrzenie, ale przy karcie Koral, zauważyłem opis "Czarodziej". Na karcie ewidentnie widać kobiece walory, więc powinno być chyba "Czarodziejka".
  12. E

    Pytania do twórców

    Witam. Chciałbym zadać 2 pytania do twórców Gwinta: 1. Czy planujecie wydać płatną wersję Gwinta na wzór 2 dodatków do Wiedźmina tj. pudełko z brakującą do kolekcji talią Skellige + kod gry? 2. Czy w przyszłości będzie możliwość zakupu beczek za pośrednictwem strony cdp.pl, ewentualnie przelewem...
  13. E

    Gwint a Hearthstone

    Każdemu inna karcianka przypadnie do gustu, więc nie ma się co na ten temat rozwodzić. Coś co dla jednego będzie minusem danej gry, dla innego będzie jej plusem. Mnie osobiście HS nie przypadł do gustu za to Gwint wręcz przeciwnie. Muzyka i oprawa graficzna to coś co mnie urzekło w produkcie...
  14. E

    Gwint: Mobile

    To, że Gwint wyjdzie na urządzenia mobilne jest raczej więcej niż pewne, chociażby ze względów wizerunkowych. HS już jest i zapewne TES także się pojawi.
Top Bottom