Recent content by Eslaron

+
  1. E

    Wiedźmin 3 - Wiadomość od Alvina/Jakuba de Aldersberga

    Zaczyna mi się to układać w niespójność fabularną. Jeżeli się nie mylę, to Alvin był dzieckiem starszej krwi, zgadza się? Jeżeli tak, to czy był uwzlędniony w drzewie genealogicznym Lary Dorren? Albo mi to umknęło, albo to Ciri jest ostatnim żyjącym nosicielem genu Hen Icher.
  2. E

    Wilcza Zamieć - wideo w kilku językach

    Marcin Momot, uradujecie fanów mocno jeżeli udostępnicie tę piosenkę w każdej z dubbingowanych wersji językowych. Widziałem już samodzielne ripy prosto z gry :P Tylko problem w tym, że ta cutscenka się przycina, więc nietnąca się wersja byłaby super :D
  3. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ustawiłem swojego Wiesława na wysokie detale. Efekt? W rozdzielczości 1920x1080 daje to średnio 30 FPS przy mojej konfiguracji, którą mam w sygnaturze. Prostego i pobieżnego pomiaru dokonałem za pomoca ShadowPlay Nvidii. Ogólnie, to albo byłem zmęczony po całym dniu i premierze gry, albo jest...
  4. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Myślę, że 770 można przerzucić do kategori High 30+. 770-tka w kluczowych sprawach jak renderowanie dużych i skomplikowanych obszarów np. benchmark z dżunglą z Crysisa 3 wyrabia więcej klatek niż 960-tka. Nawet OC dla 770 nie będzie trzeba :P
  5. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    No ja nic przeciwko dobrze wymodelowanemu tyłkowi Yen nie mam :D Walić krajobrazy, dupa okrągła musi być!
  6. E

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Podbijam. Dla Charlesa moje drugie podejście będzie po angielsku :D A kwestia: I shall give her what she deserves, to tak jak sam Dance określił: His words speak volumes (nie pamiętam polskiego odpowiednika, a nie chcę robić dziwnie brzmiącego polskiego tłumaczenia). I chyba kupię parę butelek...
  7. E

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Wiesz, to że ktoś myśli w nieco innych kategoriach, to nie znaczy, że jego argument jest z dupy. Niektórych skłania ku tej grze znajomość sagi Sapkowskiego i niekoniecznie muszą potrzebować coraz to nowszych konsol lub komputerów na potrzeby nowych gier. Mnie interesuje tylko Wiedźmin i jako...
  8. E

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Opłata za kolekcjonerkę wyskoczyła jak diabeł z pudełka... ale cóż W3 EK opłacone i z paczkomatu odbiorę, tylko.... 19 maja, to wtorek, a ja od niedawna człowiek pracujący i pewnie tylko zaniosę paczkę do domu i legnę na wyro T___T
  9. E

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Ludzie... nie róbmy z sagi dojnej krowy. I co? Za 3 lata znowu każdy sobie walnie kompa za 3000-4000 zł, bo W4? Rozumiem, że są tu zapaleni gracze, ale są też ludzie, którzy mają inne zainteresowania i priorytety niż kupowanie nowych pieców pod kolejnego Wieśka. Pół biedy, jakby Redzi nie...
  10. E

    Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

    Co jak co, ale w końcu dostaliśmy trailer na poziomie. Polski dubbing zdaje się ustępować angielskiemu. Całokształt prezentuje się okazale. Scena z jednorożcem... czyżby dziki seks z Yen? xD
  11. E

    Co nieco o sprzęcie

    Też myślę o zakupie jakiegoś SilentiumPC do mojego procka. Są tanie i całkiem wydajne :)
  12. E

    Co nieco o sprzęcie

    Spróbować nie zaszkodzi :D Crysis na max detalach z MSAA HIGH x8, anisotropic filtering x16 i Motion Blur na high w 1920x1080 wyciskał tylko 20-30 FPS w początkowej misji. Temperatury rdzeni nie przekraczały 65 stopni, a średnio utrzymywały się na pułapie 55 stopni. No nie jest to najniższa...
  13. E

    Co nieco o sprzęcie

    Sprawdziłęm na FFXIV:ARR. Temperatury kręcą się wokół 60-75 stopni, trzeba zaopatrzyć sie w Crysis 3 i na nim to przetestować :P
  14. E

    Co nieco o sprzęcie

    W kręcenie GPU się na razie nie bawię, więc nie boję się o temperatury. Potrzebuję czegoś co zapisze mi do pliku temperatury CPU jak będę katował np. w Crysis 3 na max detalach. OCCT od razu smaży mi procek, gdy jest wykręcony na 4,5 GHz, a chciałbym zobaczyć jak w grach to wygląda.
  15. E

    Co nieco o sprzęcie

    A jest jakiś program, który robi logi temperatur? Sprawdziłbym jak się sprawuje przy wymagających grach typu Crysis 3 czy innej.
Top Bottom