Recent content by eWWoland

+
  1. eWWoland

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    ... a tak przy okazji .... https://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_Arisaka_Typ_38
  2. eWWoland

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nic innego mi nie wychodzi. Zmiana postaci głównej = zmiana miasta i wszystkich NPC. No tak, jak pisałem wyżej - dla mnie to byłby bardzo dziwne, jakby wspominali V w obecności gracza, który gra już inną postacią... "Halo, mówicie o mnie!" A tym bardziej by było dziwne, jakby była to nowa...
  3. eWWoland

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To pospekulujmy ... 1. Opinia graczy Zakładam z góry, że CDPR nie może na 100% wiedzieć, co zrobi w CP78 i jak co do szczegółu rozegra kolejne fabuły, bo nie wie, jak się ułożą sympatie graczy - gra ma się sprzedać w jak największej ilości, więc w pewnym sensie preferencje, opinie i oczekiwania...
  4. eWWoland

    Hotfix 1.21

    Chwila! Na konsolach jest autosave, i jest ich pełno, może ostatni autosave być za póżny, ale są wcześniejsze, na PC tak nie ma?
  5. eWWoland

    Hotfix 1.21

    1. ... robisz to przed fabułą i zadaniami :) 2. super się broni wszelakich w CP77 używa, 3. w przyszłości będą fabularne dlc, przyda się mieć rozwiniętą postać. Jesteś pewien? Każde zdanie zrobisz. Chyba nie ma miejsc, gdzie nie da się wjeść na dwa sposoby .... ze skilem i "z boku". * Jest...
  6. eWWoland

    Hotfix 1.21

    Jakim cudem "nie mam szans na 20" ? Punktów jest 71. Jak wbijasz 5x10 to zostaje 21 do rozdysponowania, możesz mieć 2x20 finalnie, jak chcesz. Dopiero wbicie 5*13 = 65 blokuje jakąkolwiek 20, bo zostaje 6 pkt i maks. byłoby 19.
  7. eWWoland

    Hotfix 1.21

    Hej, oj, a skąd taki pogląd? Są 2 dogodne obszary, gdzie przeciwnicy się w kółko odradzają i odradzają ... - Pacyfikujesz Pacyfikę wokoło West Wind Apartments, trasa - od szybkiego punktu - do sklepu z odzieżą - do sklepu z bronią - w kierunku plaży - od szybkiego punktu <repeat>, .... można...
  8. eWWoland

    Hotfix 1.21

    Może jakieś malware albo wirusy czy inne kopalnie bitcoina, chodzące w tle, o krórych posiadacz PC nic nie wie ... A tu nagle pojawia sie coś, co chce 100% zasobów zabrać ... Oprogramowanie drogich myszek, chodzące zawsze w tle, soft od "tuningu" płyty i jakieś dodatki do instalki płyty, jakieś...
  9. eWWoland

    Hotfix 1.21

    jest napisane: omów plan z Nomadami - co chcesz od Panam? kilka razy to robiłem na Xbox SX - zero problemów od grudnia. z tą babką trzeba zagadać, i nie tylko. załadowałeś jakiś stary SAVE, dziwne.
  10. eWWoland

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    W paru miejscach jednak to określenie czasu powinno być mniej doprecyzowane, np: spotyka sie zwroty: "przyjdź dzis wieczorem", "przyjdź jutro wieczorem" ... a ty idziesz na jedno boczne zadanie, albo pięć, i robisz 10 razy "przewiń czas" o 24h, żeby wylosować inny przedmiot... W takim wypdaku...
  11. eWWoland

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    1. Generalnie gra jest w kwestiach fabuły zrobiona bardzo sensownie, na szybko możesz ją zrobić finiszując z Arasaką i zakończyć grę, a że zadania poboczne otwierają inne możliwości zakończenia, to jak ktoś chce dłużej - to dostanie. Jak ktoś chce jeszcze dłużej grać, to wyczyszczenie kontraktów...
  12. eWWoland

    Mieszkanie w Kabuki

    Są tam też drzwi z kodem, na filmie gość tam "wchodzi autem", nie są te lokacje połączone, przynajmniej tyle widać. Mam jeszcze kilka niezrobionych lokalizacji, więc nie wiem czy to bug, wycięta zawartość, czy może jednak w kolejnym queście tam wejdę.
  13. eWWoland

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    "Pierogi World" .... pierogi ! .... Heywood, Vista Del Ray, róg ulic Piper i Plover, .... w połowie odległości między szybkimi podróżami Metro Glen Północ i College St. Ja się zapytuję, dlaczego na wystawie pierogarni jedyne co widać to ..... 8 kajzerek ... Na realizatora wystawy rzucam...
  14. eWWoland

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jest też i druga lokacja, odwiedzona ponownie .... To miejsce znane z akcji z Jackie :) Pomijam trzecie miejsce, czyli No-tell Motel, gdzie po spotkaniu z Dexem jeszcze kilka razy można trafić. Jest też chyba i czwarte, hotel, gdzie raz wykradamy laptop, a innym razem szukamy zaginionego...
  15. eWWoland

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Też tak sądzę, najlepsze cyberdeki powinny być dostępne od Inteligencji 9+, ale nie od 3. CDPR miało 4 miesiące aby to przemyśleć, a zostawili jak było - można spekulować dlaczego, bo jest to ewidentnie celowy zabieg. * Przypuszczam, że wyszło im, że droższe cyberdeki ułatwią swoim dużym...
Top Bottom