Recent content by Falavandrel

+
  1. Falavandrel

    Czy ktoś z cdpr gra w gwinta?

    nawiązując do tytułu tematu... Nie, nie grają, bo ich ta gra wkurza. Za dużo bugów.
  2. Falavandrel

    [PSA] Podróż: kontrakt "Wszystko albo nic!" - wyliczenia na sierpień

    To chyba nie na moje nerwy i zdrowie :) Zresztą ja tam się z Gwintem już od mniej więcej miesiąca pożegnałem Ale życzę powodzenia wszystkim graczom, którzy chcą zdobyć ten kontrakt
  3. Falavandrel

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Jeśli ktoś lubi strzelanki typu Doom, Quake, RTCW to własnie jest obniżka w gog.com Ja kupiłem Wolfenstein TwoPack i RTCW, a dodatkowo dostałem Daggerfall i Arenę z serii TES. ;)
  4. Falavandrel

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Dzięki za wyprostowanie. Pamięć już nie ta co kiedyś, a i ta mandragora grałem bardzo dawno temu gdy wyskoczyła mi jako jeden z pierwszych goldów ;)
  5. Falavandrel

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Mandragora jeśli dobrze kojarzę ustawia jednostkę na takim poziomie w jakim figuruje ona na panelu składania talii. Czyli np. zabiera nadane statusy. Jeśli dobrze kojarzę możesz nią np. zniwelować obrońcę. Jeśli dajmy na to mamy jednostkę, której przybył pancerz to przy pomocy Mandragory...
  6. Falavandrel

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ja Milvę czasami biorę pod harmonię. Chyba tylko tam się sprawdza. Jako tako. przebudowa byłaby wskazana. Tak w ogóle to ostatnio myślałem o tej karcie i tak sobie wymyśliłem, że w zasadzie ona powinna miec umiejkę Pavka, a Pavko ewentualnie jej umiejkę. Najlepsza łuczniczka w świecie Geralta...
  7. Falavandrel

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    Co racja to racja. Obowiązkowy kalkulator (ktoś kiedyś napisał na tym forum, że to jest gra dla księgowych). Ja nie odczuwam już przyjemności z grania w Gwinta. Balans jest żaden, tempo zdobywania kluczyków żadne, jest mało kombinowania taliami tylko jak już się ustabilizuje meta to w zasadzie...
  8. Falavandrel

    Seriale

    Ciekawe czy wezmą na celownik F1, F2 czy od razu jakies New Vegas? Są gorsze rzeczy na świecie ;). Np. gdyby Netflix ogłosił, że zrobią serial na podstawie Baldur's Gate, a odpowiedzialna za scenariusz i produkcję będzie Hissrich :P
  9. Falavandrel

    organizacja turnieju mobilnego Gwinta - kwestia techniczna

    A w Gwincie androidowym jest opcja szukania po nicku? Pytam, bo ja akurat gram na PC a teraz nieco smieszkując: nie mam takiej koszulki, ale nad morzem jest na straganach pełno koszulek w stylu "sex instruktor" :P więc idę w takiej koszulce do knajpy i czekam na rozwój wydarzeń :P
  10. Falavandrel

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    Osobiście uwazam, że gracze się nie szanują. Bo gdyby się szanowali to by im nie płacili za te półprodukty. Powinni postawic ultimatum, dopóki nie naprawicie tego gniota to nie wydamy ani złotówki na te skórki, plansze i inne bibeloty. A zachowanie pana Slamy jest godne tytułu Największego...
  11. Falavandrel

    [PSA] Zwracajcie uwagę na to ile punktów nagród otrzymujecie po wykonaniu zadania z wyzwania.

    Umiem programować w Basicu na Commodorze, czy dostane pracę w CDPR?
  12. Falavandrel

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Zaloguj się a dostaniesz PN jest dla mnie jak łażenie do mopsu po hajs. Można nawet nie grać, a PN popłynie. Spoko, moge sie każdego dnia zalogować i od razu wyłączyć grę.
  13. Falavandrel

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    Nie dociera do nich. Gdybym to ja napisał to mogliby się pośmiać, ale napisał to zdaje się zwycięzca Gwent Open 1. Dopóki nie wyjdzie jakiś balansujący grę patch to tacy niedzielni gracze jak ja nie mają czego szukać w tej grze.
  14. Falavandrel

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Nie no, to są chwyty poniżej pasa. Zagraj 150000 razy witalność. A w nosie to mam. Mogę grac w coś innego, Gwint nie jest jedyną grą na świecie. System nagradzania jest zrąbany i do widzenia.
  15. Falavandrel

    organizacja turnieju mobilnego Gwinta - kwestia techniczna

    Hmmm... ale to jest tak na 100% wiadomo, że jak masz Gwinta z goga to nie widzisz graczy którzy mają gwinta ze steama? Bo teoretycznie możesz zawrzeć znajomość z graczem z którym grałeś ostatnio (ja mam kilku takich znajomych) i teoretycznie moga to być ludzie z goga lub ze steama. Myslalem, że...
Top Bottom