Recent content by fanpsx

+
  1. F

    Problemy po patchu 1.51 (ps4 pro)

    Problemy po patchu 1.51 (ps4 pro) 1) Gra często wywala do głównego menu konsoli (pojawia się błąd i następuje wyrzucenie z gry) 2) Dziwne problemy z dźwiękiem (zarówno podczas dialogów jak i muzyki - dziwne krótkie "trzaski") Czy ktoś spotkał się z podobnymi problemami?
  2. F

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Tylko z save'a.
  3. F

    BUG: invisible items from blood and wine

    Got this problem too.
  4. F

    Złote piórko

    Mam ten sam problem:(
  5. F

    Vivienne po zakończeniu misji

    Vivienne po spotkaniu w Novigradzie daje Geraltowi pióro. Można je założyć na ucho. Czy pióro to tylko efekt kosmetyczny czy dodaje jakiś efekt?
  6. F

    Nie mogę zażyć eliksirów z menu szybkiego wyboru

    Nie mogę zażyć eliksirów z menu szybkiego wyboru Czasami nie mogę zażyć eliksirów podczas walki (które mam wybrane na dolnej i górnej strzałce na d-padzie). Problem nie tkwi w stopniu toksyczności Geralta. Po prostu naciskam góra na d-padzie chcąc zażyć Grom a tu nic... Dotyczy ten problem też...
  7. F

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Dziękuję
  8. F

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Hej, Kończę właśnie KiW. Wcześniej ukończyłem SzK i oczywiście podstawkę. Czy w NG+: 1) zostaną moje mutacje które odkryłem? 2) będę mógł nałożyć arcymistrzowskie sety które wcześniej wytworzyłem? 3) zostaną wszystkie bronie? 4) co z przedmiotami w skrzyni? 5) przydzielone umiejętności i...
  9. F

    Wiedźmin 3 przekleństwa, egzekucje i inne montaże

    "Krew i Wino" - rubaszne rymy i nie tylko... https://youtu.be/JLAeKpCDHTA
  10. F

    Barwniki

    Jakby ktoś znalazł schemat do tworzenia barwników to dajcie znać.
  11. F

    Barwniki

    fanpsx, a roztwór nie jest czasem składnikiem do tworzenia barwników, taką bazą jak alkohol do eliksirów? HuntMocy A wiesz może jak znaleźć schemat, dzięki któremu będę mógł użyć roztworu do barwników?
  12. F

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Taktyka na Bruxę: https://youtu.be/TPsTaArTWJI
  13. F

    Barwniki

    Barwniki Jak użyć roztworu do barwników? Mam ten item w menu, ale nie mogę go użyć:(
  14. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Roztwór do barwników Jak użyć roztworu do barwników?
Top Bottom