Recent content by Fartuess.807

+
  1. F

    Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

    Pytanie czy ludzie przyznający te pieniądze się znają.
  2. F

    Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

    Yakin Cóż... z opisu wstępnego w udostępnionej tabelce brzmią kompletnie nieinnowacyjnie. Czasami wręcz tak, że można by je zrealizować poszerzając istniejące funkcjonalności redengine'a z narzędziami dostępnymi za darmo. Duża szansa, że to wynika z tego, że próbowali to napisać w sposób zwięzły...
  3. F

    Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

    26mln na te 4 podprojekty to wydaje mi się całkiem sporo. Szczególnie z perspektywy amatorskiego programisty silnika. Opisy w tabelce są takie ogólne, że nie da się stwierdzić ani dlaczego mają być innowacyjne, ani dlaczego nie może każdego z nich zrobić osobny zespoł 3 programistów silnika w...
  4. F

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Wiedźmin3 to była jedyna gra z serii przy której musiałem się zmusić by ją skończyć. Redzi eksperymentują na tych polach na których eksperymentować nie potrzebują. Jeden zespół wypieprza do kosza robotę poprzedniego zespołu i zastępuje je gorszym rozwiązaniem. Zespół W1 rozumiał zasady...
  5. F

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Nikt nie mówił o tym, że CDPR robi bezpieczne sequele. Redzi akurat robią przeciwnie - tj naprawiają to co nie było popsute. Chociażby alchemię, która z części na część stawała się coraz gorsza.
  6. F

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Redzi mogą zrobić dobrą grę, ale potraktować pewne tematy powierzchnie jako część settingu, bez wwiercania się w nie jak w filmiku który zalinkowałem. O to jest tyle trudno, bo to wymaga mówienia o tym o czym nie mówi kompletnie nikt. A co do braku innowacji i stania w miejscu. Branża gier...
  7. F

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Zobacz na pierwszego Deus Exa. Zgodnie z twoim myśleniem nie ma powodów, żeby następne gry z serii wyglądały tak jak wyglądają :P Co ja bym chciał zobaczyć w CP2077, to coś na kształt trzeciej warstwy opisywanej tutaj: https://youtu.be/rxOKEsBx4NU?t=1393 Tym bardziej, że ponoć nowe Deusy sobie...
  8. F

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Ja się tylko obawiam, że większy projekt oznacza większy zespół, a większy zespół oznacza mniejszą kreatywność. Zespołu wielkości 500 osób się bałem, 350 też bardzo dużo, ale jednak operując na zewnętrznej marce trochę łatwiej osiągnąć sytuację w której członkowie teamu ogarniają sedno settingu.
  9. F

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    KubaMarciniak Ja bym był ostrożny z opieraniem się na planach podawanych przez CDPR. Zgodnie z jakąś rozpiską sprzed kilku lat teraz chyba powinniśmy być już po premierze zarówno Wiedźmina3 jak i Cyberpunka.
  10. F

    Pre-made Character or Player-Created Character?

    One of CDPR AI programmers is doing stuff like this as his personal side project, but from what i know effects are not impressive and i personally consider his approach to this topic quite basic and without hope for generating whole stories procedurally. But i guess his solution could work as...
  11. F

    Gameplay - depth vs complexity vs fun

    I would prefer FPP but if they will go for TPP, then MGS V is a good place to start.
  12. F

    Crafting in Cyberpunk?

    Calistarius I fit your decription pretty well too. But collecting everything of value 1 is imho pragmatically pointless. It takes time, makes managing inventory hell, many modern rpgs have problem of cash overflow near end of the game and if you really need more money, then small amount of some...
  13. F

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    Jak to robi 500 chłopa to do 2020 naprawdę sporo kasy by ten projekt pochłonął pewnie :P
  14. F

    Gameplay - depth vs complexity vs fun

    Hoplite_22 There were stats. There weren't directly change'able player attribute stats. If you play TW1 with superdifficulty mod (Flashmod) you have to be aware of player stats and sign stats.
  15. F

    Crafting in Cyberpunk?

    Calistarius You have some issues mate :P. But you gave me a design lesson - if stuff is unsellable, you can't make it sellable with price of 0, but add subtext "unsellable".
Top Bottom