Recent content by fasterandstronger

+
  1. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Dzięki wielkie Martimus! W samouczkach tego nie było chyba:)
  2. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Znalazłem schematy na zmianę mutagenów w inny ale w corvo bianco mam tylko rozbierz na części mutageny z potworów. Działa to tak niebieski mutagen np z mglaka na niebieski zwykły, gdzieś indziej można zamieniać czy to bug?
  3. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    kurcze od początku gry nie przegrałem w gwinta a w dodatku załatwił mnie 2 razy byle balwierz specjalną umiejętnością .... wyczyścił mi karty te użyte i tym że po partii 2 karty u niego zostały:)
  4. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    A czy ktoś już wie gdzie znaleźć arcymistrzowskie schematy?
  5. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Muzyka świetna i jak ktoś pisał że talia skellige jest słaba to się mylił, gdyby mi dobrze nie dodało kart królestw północy co większość uważa że są najlepsze przegrałbym z randomem np Cerys przyzywa wszystkie tarczowniczki z talii i już było 46 pkt u przeciwnika:)
  6. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nie trzeba mieć arcymistrzowskiego eq żeby mieć bonusy:) a jednak nie doczytałem tylko arcy:(
  7. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    To teraz do rana:p
  8. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    9,7 gb tez tyle macie? Tyle mam na galaxy
  9. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Więc nie mam co panikować i o tej 1 się pobierze tak?
  10. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Otwarła mi się biblioteka ale nic w niej się nie zmieniło.
  11. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Przepisałem kod pisało 1z1 blood and wine klikłem kontynuuj otwarła się biblioteka i nic się nie dzieje :( i co teraz????
  12. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Też mam klucz jak myślicie ściągać, czy dopiero będzie jednak można o 1 w nocy grać? ---------- Zaktualizowano 15:14 ---------- W gog galaxy teraz jest po po polsku zrealizuj kod.
  13. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Ma ktoś tak że wygląd mutagenów się nie zmienił?
  14. F

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    Dziękuje co za ulga:) Co do premiery, większość może myśleć że serwery padną dlatego ja zacznę ściągać o tej 1.00:p
  15. F

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    A ja się nadal martwię dlaczego w dostępnych rozszerzeniach nie ma krew i wino i to samo tyczy się biblioteki gdzie nie mam dodatku serca z kamienia mimo że już grałem:(
Top Bottom