Recent content by fayenn

+
  1. F

    Poradniki Cosplayowe - Yennefer

    chciałam, bardzo chciałam przebrać się za Yennefer ale po tym co tu dzisiaj się stało zniechęciłam się znacznie. Twarz jest naprawdę okropna, zdecydowanie lepiej wyglądała w SoD, ale po obejrzeniu stroju... Spójrzcie ile Ciri ma dodatków, torby skórzane, sztylet chociażby. Triss w W2 także. Z...
  2. F

    Poradniki Cosplayowe - Geralt

    Marcin Momot co byście powiedzieli na propozycję przesunięcia terminu zakończenia konkursu ?
  3. F

    Poradniki Cosplayowe - Geralt

    Marcin Momot uprzejmie proszę o informację jaki jest cel publikacji poradników cosplayowych z takim opóźnieniem względem rozpoczęcia konkursu? Czy nie dałoby się tego przyspieszyć mając na uwadze dobro konkursu? Zapewne Wam też zależy żeby użyć potem naszej pracy w materiałach promocyjnych, a...
  4. F

    Poradniki Cosplayowe - Geralt

    Całą sobą się pod tym podpisuję. Zróbcie to dla nas i nie zwlekajcie, bo naprawdę wiele możemy stracić w ramach konkursu przez opieszałość. Dużo osób pewnie będzie chciało zrobić wszystko idealnie, a na to potrzeba mnóstwo czasu.
  5. F

    Poradniki Cosplayowe - Geralt

    miejmy nadzieję, że na kolejną postać poczekamy trochę krócej
  6. F

    Poradniki Cosplayowe - Ciri

    czy to znaczące "khem-khem" ma mi uświadomić, że coś przeoczyłam? :)
  7. F

    Poradniki Cosplayowe - Ciri

    drodzy Redzi, kiedy następne poradniki? Mało czasu już do października :(
  8. F

    Poradniki Cosplayowe - Ciri

    Mam gorącą prośbę o postać Yennefer w kolejnych odsłonach cyklu :)
  9. F

    Wykaż się kreatywnością w konkursie cosplayowym organizowanym przez CD PROJEKT RED!

    Być może będę Yen jeśli czarne włosy będą pasować do mojego typu urody. Jeśli nie to Triss, ale wolałabym Yen.
  10. F

    Wykaż się kreatywnością w konkursie cosplayowym organizowanym przez CD PROJEKT RED!

    Drodzy Organizatorzy! Chciałabym zapytać, kiedy pojawią się jakieś materiały referencyjne do postaci z 3 części gry? Spieszno mi rozpocząć pracę nad kostiumem do konkursu, a coraz mniej czasu do zakończenia.
Top Bottom