Recent content by filo9011

+
  1. F

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Zapewne zmniejszenie ilości rzędów ma służyć temu, aby Gwinta łatwiej można było przenieść na urządzenia mobilne (Hearthstone ma 2 rzędy + mniej kart w rzędzie dzięki czemu da się w to grać na fonie). Dlatego właśnie nie uznaję tego za wadę. Reszta newsów mi się podoba. Nie rozumiem tylko jednej...
  2. F

    Absurdalne drop ratio z kegow.

    Lekki offtop ale mówiąc szczerze chętnie zobaczyłbym możliwość wymieniania się kartami premium lub z alternatywnymi grafikami. Oczywiście, karty premium można stworzyć, a co jeśli wyjdą karty alternatywne, których nie będzie się dało wytworzyć? Ale to już temat na inną okazję, bo póki co nawet...
  3. F

    Nilfgaard przybywa! Nowa frakcja gry GWINT już dostępna!

    Mam ten sam błąd. Właśnie instaluje grę od nowa.
  4. F

    Stream: Omówienie aktualizacji 'Nilfgaard' już 1 lutego!

    Strasznie wolno się pobiera... Ciekawe czy będą jakieś problemy z serwerami dzisiaj :)
  5. F

    Pytania do twórców

    Smutniejsze jest to, że jeśli zostawimy sobie na stole jakiegoś samotnego potwora napakowanego do 40pkt a ziomek nam rzuci szpiega z 2pkt to przejdzie szpieg. Jest to o tyle dziwne, że dotychczas szpiedzy nie przechodzili.
  6. F

    Pochwalcię się goldem na nilfgard.!

    Czyli mam po prostu niesamowite szczęście :) Dzięki za info. Aby nie był offtop: 820 golda, 4480 kawałków
  7. F

    Karty PREMIUM

    Karty premium Witam. Zgodnie z zapowiedziami CDPR każda karta w grze ma mieć swój animowany odpowiednik (wersje premium). Chciałbym się Was zapytać o zdanie, czy nie uważacie, że to przesada? Według mnie, wystarczy że wersje premium dostaną tylko karty epickie i legendarne - dzięki temu...
  8. F

    Pochwalcię się goldem na nilfgard.!

    Otwiera z Was ktoś czasami beczki przed Nilfgaardem? Ja dzisiaj w 4 beczkach otworzyłem 3 epiki. Wczoraj miałem epika i dwie legendy premium (10 otwartych beczek). Wydaje mi się, że teraz, gdy nikt nie otwiera beczek dużo częściej lecą najrzadsze karty.
  9. F

    Reset postępu konieczny

    Hej, czy sądzicie, że mądrym pomysłem byłoby utworzenie oddzielnego tematu "Pomysł na podziękowanie po becie" czy coś takiego? W pierwszym poście zbierane byłyby pomysły użytkowników na odpowiednią rekompensatę po resecie kont (o ile takowy nastąpi). Moje pomysły: 1. Każdy tester za każdą kartę...
  10. F

    Reset postępu konieczny

    Nie oszukujmy się, po wipie dużo osób zrezygnuje z gry. Sam nie wiem czy mi się będzie chciało zaczynać wszystko od nowa. Nie wiem jaka musiałaby być ta rekompensata aby była wystarczająca.
  11. F

    Should I not be opening kegs until next patch?

    Same here...
  12. F

    Mardroeme - za i przeciw

    Hej, czy istnieje jakiś sposób aby zgłaszać nieuczciwych graczy? Przydała by się informacja, czy w takich sprawach będzie otwarty oddzielny temat, czy mamy pisać PW do jakiejś osoby. Napisałem do Marcin_Momot ciekawe czy w ogóle odpisze. Dzisiaj ziomek przeciwko mnie wykorzystał bug grzybków...
Top Bottom