Recent content by firzen221

+
  1. firzen221

    Aktualizacja 1.2

    super
  2. firzen221

    Netrunner - Gdzie znaleźć hacki?

    najlepiej ogłuszać hackami podczas kucania ( pd za skradanie ) , a potem dobijać leżących trzymając pistolet i klikając Q
  3. firzen221

    Netrunner - Gdzie znaleźć hacki?

    wal pkty w inta na maxa , potem opanowanie pod kryty , ja po prologu ( po glebie jackiego ) oczyściłem mapę w 100 % i miałem już max level , zwarcie leje na kucaka po 9-30k , wirus 5-40k , gra banalna jak cholera ( poziom hard ) , wszyscy cyber psycho padali na 1 reset systemu , noszę skipiego...
  4. firzen221

    Porozmawiajmy o DLC [SPOILERY]

    mi się marzy dlc z npctami które wyglądaja jak major suchodolski i kononowicz , te 2 osoby zasługują na zapamiętanie :) a jeśli cd projekt miałby im coś zaoferować ( dubing i postać ) za jakieś pieniążki to na 100% by się zgodzili , a jeśli chodzi o płatne dlc to mam nadzieję na mapę po...
  5. firzen221

    Brak opisów przedmiotów w Ekwipunku

    naprawdę wiele drzazg w grze z zadań pobocznych nie miało nazw oraz opisów
  6. firzen221

    favourite gun so far?

    skippy is the best one
  7. firzen221

    Judy romance update/expansion/DLC.

    you need to wait for mods , i dont think that cdprojekt will do something in this case, my wish is to have romance option as male v with judy :P
  8. firzen221

    The water physics are good.....

    watter physics needs an upgrade ,but its thing that should be done after major fixes
  9. firzen221

    Would you buy it again?

    i own game on gog , i think that i will buy it on steam also , i love world of cyberpunk
Top Bottom