Recent content by fleshlips

+
  1. F

    Krew i Wino - Płotka straciła.. ogon?

    Teraz już nawet nie wiem, bo to wyrzuciłam. W wolnej chwili pobiorę jeszcze raz. Z jednej strony to tylko ogon, ale trochę dziwnie taki koń z gołym tyłkiem...
  2. F

    Krew i Wino - Płotka straciła.. ogon?

    Wszystko ładnie pięknie ale po wgraniu moda odblokowującego konsolę gry nie da się odpalić..
  3. F

    Krew i Wino - Płotka straciła.. ogon?

    Krew i Wino - Płotka straciła.. ogon? Witam serdecznie, po wgraniu DLC Krew i Wino zauważyłam, że Płotka nie ma ogona. Uznałam to za chwilowy glitch, przeniosłam się w inne miejsce na mapie i zawołałam konia ponownie. Niestety problem występuje nadal. Niby nic poważnego, ale jakoś tak...
  4. F

    Drewniana plansza do Gwinta

    Fajnie, że się podoba. Ja niedługo zabieram się za robienie drugiej, bo sama nie mam na czym grać ;)
  5. F

    Community News 1/2016 - Krew na twej sukience

    Wszystko ładnie pięknie, dziękuję za wyróżnienie. Ale są to efekty JEJ pracy, gdyż jestem przedstawicielką żeńskiej części fanów ;) Pozdrawiam
  6. F

    Drewniana plansza do Gwinta

    O tym jeszcze nie zdecydowałam, trochę szkoda się jej pozbywać. Z drugiej strony zawsze mogę sobie zrobić drugą.
  7. F

    Drewniana plansza do Gwinta

    A po angielsku żeby była bardziej uniwersalna ;)
  8. F

    All Things Gwent Thread

    Wooden Gwent Board Hi there, I've joined the Witcher forum to show you the fruit of my nearly two months work. Here is my hand made (by burning) wooden Gwent board. The board is 100 x 80 cm. It can be folded in half with iron hinges. In addition I used some mordant and semi-matte varnish +...
  9. F

    Drewniana plansza do Gwinta

    Drewniana plansza do Gwinta Witam serdecznie, Specjalnie dołączyłam do forum, aby pochwalić się owocem moich niemal dwumiesięcznych prac. Przedstawiam ręcznie wykonaną (poprzez wypalanie) drewnianą planszę do gwinta. Plansza ma wymiary ok. 100 x 80 cm, jest składana na pół dzięki żelaznym...
Top Bottom