Recent content by floyd777

+
  1. F

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Oo a to nowość. W takim razie padliśmy ofiarą starych poradników z okolic premiery. Dzięki za pomoc!
  2. F

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Drodzy chciałbym zgłosić następujący błąd, z którym zmagamy się z żoną na PS5. Nie zadzwoniła do nas Judy z misją Anihilacja i odcięło to nas od całego dużego wątku z Judy. Błąd wystąpił na dwóch niezależnych przejściach pomimo tego, że i mi i żonie upłynęło już dużo czasu od przejścia misji...
  3. F

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Przepraszam bardzo, a jak się wygląda na czterdziestkę? Dla kolegi pytam...
  4. F

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Zaproszenie na konferencję CD Projektu poświęconą podsumowaniu wyników finansowych za 2015: https://www.cdprojekt.com/Press_Room/Aktualnosci,news_id,2599 Niestety start o 9:30. Mam nadzieję, że całość trafi potem na youtube.
  5. F

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Swoją drogą nie spodziewałem się, że Adrian Chmielarz stanie się takim apologetą CDPR. Zawsze mi się wydawało, że ma do nich uraz za przejęcie Metropolis. Widać czas leczy rany:).
  6. F

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Gorąco polecam ripostę Adriana Chmielarza dotyczącą recenzji Polygonu naturalnie(LINKI). Analityczny artykuł, bardzo zręczna argumentacja obnażające słabości tekstu Giesa. Chmielarz momentami wręcz miażdży de facto pozbawione sensu tezy postawione w recenzji. Polecam szczególnie fragment o...
  7. F

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Pewnie ci panowie są odpowiedzialni za kompresję plików: ;)
  8. F

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Powiem wam, że wcale się nie zdziwię jeśli w jesiennym dodatku będziemy mogli pojeździć sobie na łyżwach. Coś mi mówi, że Redzi nie odłożą tej mechaniki na półkę i jeszcze jakoś z niej skorzystają, a rozszerzenie dziejące się w Królestwach Północy lepiej się do tego nadaje niż południowe klimaty...
  9. F

    Wiedźmin 3 - grafika

    W moim pojęciu całkowicie chybiony argument. Uważam, że nadmierne eksponowanie tematu "p" i "fps" w dyskusjach o grach może działać koniec końców na niekorzyść graczy, ponieważ stwarza to ryzyko, że wydawcy i developerzy chcąc wypaść lepiej na tym polu dokonają cięć w obszarach według mnie o...
  10. F

    Wiedźmin 3 - grafika

    No tak różnica jest widoczna, ale weźcie pod uwagę to, że gracz PCtowy siedzi blisko monitora, z kolei konsolowy jest oddalony od ekranu o parę metrów. Już sam ten fakt zaciera część tych różnic. Poza tym o ile się nie mylę BF Hardline na PS4 ma rozdzielczość 900p natomiast W3 będzie miał 1080p...
  11. F

    Wiedźmin 3: świat

    Mapa z prezentacji Majora Nelsona: Muszę przyznać, że mapa jest ślicznie narysowana. Jest tu też sporo nazw geograficznych, które wcześniej się nie pojawiały.
  12. F

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mnie cieszy, że nurkowanie też nie będzie uruchamiane kontekstowo. No w pewnym sensie będzie, bo do tego trzeba jednak głębszej kałuży:).
  13. F

    Wiedźmin 3: świat

    Jeśli będę mógł wypić piwo i przetrącić parę nosów w Misiu Kudłaczu to chyba się rozpłaczę ze wzruszenia:-).
  14. F

    Wiedźmin 3: świat

    To jest "Whispering Hillock" i drzewo, pod którym walczymy z wilkołakiem w najnowszym gameplayu. Jest wskazywane bezpośrednio przez sołtysa z Dawnwarren.
  15. F

    Wiedźmin 3: świat

    SMiki55 na pewno masz sporo racji. Pytanie na ile Redzi pozostają w spójności z poprzednimi częściami gry. Druga kwestia jest taka, że concept art, który tak tutaj analizujemy wcale nie musi przedstawiać Białego mostu. Poznaliśmy go na wczesnym etapie tworzenia gry i wiele kwestii uległo zmianie...
Top Bottom