Recent content by -Geffen-

+
  1. G

    Letho z Gulety

    Spoko tylko, że jak mam 21 lvl teraz to musiałbym grę zacząć jeszcze raz a jakoś mi się to nie uśmiecha. 3 raz grę przejdę przed dodatkiem. Mam nadzieję, że wtedy wszystko zadziała jak trzeba.
  2. G

    Letho z Gulety

    No i tu mam pytanie.Gram 2 raz. Za każdym razem zaimplementowaełm save z W2, w którym Letho odchodzi wolny. Rozumiem, że jest bug bo za 2 razem na farmie go nie ma ale.....dlaczego kumpel, który twierdzi, że nie załadował save z W2 też go ma ???!!!. Czy po prostu kumpel ma sklerozę czy Letho...
  3. G

    Quest "Po Omacku"

    Problem polega na tym, że się nie da. Przechodząc 1 raz czasem w trakcie walki wychodziłem poza tarczę i owszem dostawałem obrażenia ale nie kończyło się natychmiastową śmiercią. Również ogary mnie atakowały ale zabierały część życia a nie całość na raz, Ewidentnie jest coś nie tak.. Tarcza Quen...
  4. G

    Quest "Po Omacku"

    Quest "Po Omacku" Witam Uwaga spoiler !!! Nie znalazłem informacji dotyczącej mojego problemu a jest on następujący. Po wejściu z Keirą do pomieszczenia z portalami atakują nas potworki, które z nich wychodzą i .. no właśnie.Nie jestem w stanie tego przejść. Mam poziom 8. Quest jest...
Top Bottom