Recent content by genniuss

+
  1. G

    Wkrótce koniec sezonu!

    A dlaczego, przecież jest to ciekawa mechanika, pojedynczy szpieg nie był nigdy problemem, wojna szpiegów to już byłą lekka przesada. Po za tym szpiedzy zawsze będą kojarzyć mi się ze szpiegami więc dlaczego REDZIi mieli by z tego w ogóle rezygnować.
  2. G

    Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia

    Trochę późne info bo tak spróbował bym wbić tą 21 rangę ale zabawa z fun taliami spowodowała, że spadłem sporo bo do 3900 mmr i ciężko będzie to odrobić. A mając 4300 mrr mogłem spokojnie przez te dwa dni spróbować :/
  3. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Nie wierze w to co czytam! Macie obiekcje o to, że nie zdążyliście zmielić kart, toć to tylko i wyłącznie Wasz problem, ja bym wolał być na wakacjach niż mieć możliwość zmielenia paru kart. Nie dość, że REDZI są tak wspaniałomyślni i dają taką opcje to jeszcze macie wymagania z kosmosu. Nie...
  4. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Ja tam jestem zadowolony z tego patch i rankingu. Dawno na rankerach nie spotkałem takiej różnorodności. Mamy: - pożerke z Zalnicą jako finisher, - kranale na bufowaniu od swima, - radowida z borkiem i baronem - pogodynki - KP na armorach - Czarnych na odkrywanie (różne warjacje) - Skelige na...
  5. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Nie spotkałem jeszcze Napakowanych Krasnali ale przeciwko Pozerce czy też Odkrywaniu Nilfgardem (gram pogodynką) daje rade spokojnie wygrywać, fakt to są ciężkie potyczki i również przegrywam ale nie mam odczucia, że jak pojawia się jakaś z wymienionych przez Was OP tali to mam przegrana od...
  6. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Każdy nolife obojętnie jaki system by nie był jest uprzywilejowany i więcej zdobędzie punktów niż ja gdzie mam mało czasu. Zakładam, że taki nolife grając dużo, ogrywając się jest w stanie uzyskać winratio na poziomie 60-65%. Mi system rankingowy odpowiada bo przez 1h wbiłem około 200 mrr mając...
  7. G

    GRA stała się nudna, co należy zmienić...

    Zgadzam się z Offka jeśli komuś jest za mało RNG to niech idzie na HSa. Mi Gwint przypomina walkę 2 armii więc ciężko mi sobie wyobrazić random na polu bitwy. Zgadzam się z Wami, że na rankedach wieje nudą i schematami. Dlatego ja sporo gram na przemian z rankedami potyczek, gdzie tworze sobie...
  8. G

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 3 lipca

    2jacks przecież Emdzey to nasz forumowy polonista, taki polonistyczny troll, który wszytko i wszystkich poprawia nie wnosząc nic do dyskusji :D Wracając do tematu, Swim na swoim filmiku zaproponował talie, które mogą się okazać bardzo solidne czy tez nawet topowe... aleeee... szczerze to jakoś...
  9. G

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 3 lipca

    Też uważam że Uzdrowienie nie było przegięta kartą, a teraz będzie martwą. Ryzyko otrzymania martwej złotej karty zdecydowanie mnie odstrasza. Ciesze się że będę mógł znów pograć na rankedach Czarnymi, bo może nie będą uber topową talią ale odrzucenie może być całkiem silne teraz.. Grałem na...
  10. G

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 3 lipca

    Mnie chyba najbardziej zaskakuje, tak jak TraN999 wspomniał nerf Regisa, toć ta karta nie była jakaś przekokszona a jedynie dobrą kontra na bufujące się jednostki. Szkoda Uzdrowienia bo ona zawsze dawała alternatywne zagrania. Za pogoda płakać nie będę bo mało grałem ale zmiany mało zrozumiałe...
  11. G

    Zmiany w wyszukiwaniu przeciwników i rankingach

    Słowo się rzekło złożyłem wypowiedzenie Szefowi i idę napierdzielać w Gwinta całymi dniami. Tak na serio mam nadzieje, że REDZI zmienią ten system na bardziej zachęcający bo gro graczy jednak ma życie i rodziny i nie mają czasu na grindowanie bo tak to można teraz określić :/
  12. G

    STREAM: Omówienie nadchodzącej aktualizacji

    O rany... bardziej chodziło o to, że normalną sprawą jest fakt, że stream będzie po angielsku bo nie tylko Polacy w to grają. Masz racje, polskie studio uściślając ale zaliczyłbym to do typowego czepialstwa :D na równi z tym tak jak ja to zrobię czepiając się Twojej składni Emdzey bo zapewne...
  13. G

    Zmiany w wyszukiwaniu przeciwników i rankingach

    Seba88 spadłem z krzesła dwa razy hahahahaha... dobre, też muszę to rozważyć bo mam podobną sytuacje :D
  14. G

    Zmiany w wyszukiwaniu przeciwników i rankingach

    No przecież teraz to jakaś mordęga jest, ciułanie punkcików jest strasznie powolne aż się odechciewa grać rankedy. Ja OB dość późno zacząłem grać i mało grałem na początku, teraz zwiększyłem tępo ale dobijanie się wyżej jest po prostu nudne. Obecnie oscyluje w okolicach 2900 mmr i dostaje w...
  15. G

    Mulligan w Gwincie, czy potrzebuje zmiany?

    Mulligan jest chyba dla mnie najbardziej irytującym aspektem w Gwincie na chwilę obecną. Jako, że znefrią zapewne Skelige więc stwierdziłem, że sobie pogram burkiem na sterydach. Jedyną kartą, którą nie chce by się zdublowała jest tarczowniczka wiec ją usuwam w pierwszej ręce. W R2 co dobieram -...
Top Bottom