Recent content by geralt678

+
  1. G

    Serce z kamienia, noc z Shani - crash

    Szkoda że wczesniej nie wiedziałem ;/ już dałem powrót na wesele Ja miałem problem z niektórymi pytajnikami na mapie dojeżdżam a tam widze gniazda potworów lewitujące nademna xD
  2. G

    Serce z kamienia, noc z Shani - crash

    U mnie to samo panowie ;/ ,Musiałem dać żeby wrócić na Wesele bo Crash wkurzają mnie te Crashe
  3. G

    Zakończenie - dyskusja

    Ja sie zawiodłem na wątku,politycznym,myślałem że będzie jakaś bitwa np tak jak Pod Brenna że będziemy mogli wziość udział w niej jako żołnierz tak jak w bitwie duchów w wiesku2. zależnie od stron np w postaci zołnierza Redani albo Nilfgardu zależnie od ścieżki a nie o tym decyduje zabicie...
  4. G

    Zakończenie - dyskusja

    Walka była łatwa zgodze sie zakonczenie takie sobie liczyłem na Zakon płonocej rózy Zygfryda VICENTA
  5. G

    (nie)Istotni Bohaterowie, o których słuch i ślad zaginął, a o których gawiedź zapomnieć nie może! ["dograjcie" ważnych bohaterów!]

    Właśnie walic Kalksteina to i tak nieistotna postać w przeciwieńśtwie do Zygfryda czy Iorwetha.
  6. G

    modele postaci - W 2 vs W 3

    Ale żeby odrazu z nilfgardem i co z tego że Temeria istnieje jak jest zależna od Nilfgardu, dla mnie to upokarzające wolałbym. już brak państwa niż być zależny od kogoś Roche i Talar nie zdawali sb spraw,y że jeśli północ przegra to nigdy Temeria nie będzie wolna bo będzie otoczona z wszystkich...
  7. G

    modele postaci - W 2 vs W 3

    Z Radowidem się zgadzam on był Stanowczym i dobrym królem a w wiedzimnie3 pokazali go jako wariata. jak grałem w wieska to nie mogłem go poznać, nie podoba mi sie też że Roche z, nilfgardem współpracuje i żeby uratować Temeria, to trzeba pozwolić Nilfgardowi Wygrać wojnę ale i tak to...
  8. G

    Kaer Morhen - lokacja

    dzięki już znalazłem :)
  9. G

    modele postaci - W 2 vs W 3

    Mi sie też podoba postać Roche z Wiedzmina2 i Ves ma trochę dziwny kolor włosów., taki jasny blond,.dobrze wyszła jedynie Triss Jaskier wygląda w tej odsłonie jak Sory że to powiem jak Transwestyta. xD
  10. G

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    Dzięki
  11. G

    Zakończenie - dyskusja

    U mnie lipa Ciri ginie Geralt też na bagnach nie ma ktoś Save z dobrym zakończeniem ? Zgadzam sie z tym wątkiem Mogli by zrobić zamach na Emyrha i głupio to się kończy Temeria Lenem Nilfgardu to nie prawdziwa Temeria Foltest sie w grobie przewraca nie chciałem zabijać roche talara wiec zabiłem...
  12. G

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    Ma ktoś Save z dobrym zakonczeniem przed wejsciem na Wieze bo gra mi sie skończyła tym złym ;/
  13. G

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    WIedźmin 3 - prośba o zapis Witam potrzebne mi są pilnie Save z dobrym zakończeniem do Wiedzmina3 trafiło mi sie te złe ;/rmoże ktoś podesłać przed rozmowa z ciri w wieży jeśli ktoś ma to niech podeśle może być nawet przed walka z eredinem.
  14. G

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    U mnie Ciri weszła w portal chyba zgineła Nilfgard wygrał wojne xD cerys na tronie geralt sie wkurzył i potwory zaczeły lecieć na niego xD
  15. G

    (nie)Istotni Bohaterowie, o których słuch i ślad zaginął, a o których gawiedź zapomnieć nie może! ["dograjcie" ważnych bohaterów!]

    @Blashix też nie rozumiem tego im chodzi pewnie o to że można było go zabić, tak samo Talara. w Wiedzminie1, a to była, postać drugoplanowa oprócz śledztwa nic nie wnosiła, za to Zygfryd. tak po za tym jako jedyna postać z Wiedzmina1 pojawiała się w 2, jak się dało Talara to Zygfryda też zgadzam...
Top Bottom