Recent content by geraltus26

+
  1. G

    Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

    >:( No chyba na "twojej" planecie , bo na tej na której żyją wszyscy odwiedzający tą stronę to walka z niespiętymi włosami jest nierealna. Magia, zmutowani ludzie, potwory to po prostu element codziennych zmagań z rzeczywistością :teeth:
  2. G

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Właśnie obejrzałem i jestem bardzo zadowolony z tego co widziałem zwłaszcza że filmik pochodzi z przed pół roku. Zastanawia mnie jednak czy świat będzie nadal mocno ograniczony np. nie można przeskoczyć przez płotek do kolan z małymi planszami czy na wzór np. gothica ?
  3. G

    Filmowy Quiz III

    Bangkok Dangerous?Edit : jak zgadłem niech ktoś zada za mnie :wave:
  4. G

    [Act V] Berengar

    I agree they should predict the possibility. Beside as I consider Berengar is to weak, as a Witcher he should be much stronger .
  5. G

    [Act V] Berengar

    After killing Azar without Berengar death, Berengars quest remain unfinished. At the end of the footage another quest was updated, i don't know its exact name in English version of the game but after translation it should be something like "taste of revenge". I'm certain about it because I...
  6. G

    Elektrownie Atomowe - jesteś za czy przeciw?

    Podobno dosyć bezpieczne bo to są tg jednorazówki, szczelnie zamknięte nie można dolać paliwa a po wyczerpaniu producent zabiera taki zużyty reaktor do utylizacji. Więc nie ma możliwości wycieku. Tylko cena trochę odstrasza :wall:
  7. G

    Elektrownie Atomowe - jesteś za czy przeciw?

    My tu rozprawiamy czy Polska powinna mieć własną elektrownie atomową a co myślicie o sloganie "elektrownia atomowa" dla każdego mała, przenośna, można ją zainstalować w np. garażu i już nigdy nie martwić się o rachunki za prąd ;) Oto kilka linków :1) strona...
  8. G

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

    Dziś przeglądając neta natrafiłem na takie cuś : http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6546572,Konsolowy_Wiedzmin_skasowany_.htmlhttp://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,43655;core.htmlMam nadzieje że to tylko plotki. Co wy na to ?
  9. G

    królowa kikimor - alternatywny sposób

    Tak używałem eliksirów ,już teraz nie pamiętam dokładnie jakich ale na pewno grom i rosomaka. Rosomak działa tylko wtedy jak ma się pół życia no i kamień runiczny zwiększający obrażenia. Z tym toporem też nieźle wymyśliłeś, jeśli kiedyś jeszcze będę grał w Wieśka to wypróbuje. Jakieś 20 min na...
  10. G

    Elektrownie Atomowe - jesteś za czy przeciw?

    Nie no z tą Arktyką to trochę przeginają, ale to tylko pogróżki bo tak naprawdę Rosja g...wno może bo gdyby doszło do konfliktu zbrojnego ze stanami czy z Europą albo nawet z Chińczykami to po 2 tygodniach Ruscy nie byli by się nawet w stanie bronić. Putin i spółka dobrze o tym wiedzą a takie...
  11. G

    Łowca głów - co, gdzie, kiedy (spoilery)

    :'( Niestety nie da się ( w świetle obecnej wiedzy), ale kto wie co przyniesie przyszłość ;D
  12. G

    Veni, vidi … vendidi

    Wow czy to oznacza że gra wypracowała już jakiś zysk? Bo jak chwaliliście się sprzedanym milionem to była kilka tyś na minusie. :beer: Gratulacje może dobie do 2milionów za rok albo 2 ;)
  13. G

    Wiedźmiński Quiz III

    albo z poborcą podatków
  14. G

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    :hmmm: Kup oryginalną grę ;D
Top Bottom