Recent content by gialdonar

+
  1. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jest to absolutne minimum, które musi wygłaszać na temat serialu, bo to ma w kontrakcie. Myślałem że takie sprawy są oczywiste? :)
  2. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    I za każdym razem to samo pytanie.. Czemu to nie hbo zabrało się za wiedźmina... Eh..
  3. G

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    Szansa na dobrą produkcję filmową/telewizyjną w świecie który uwielbiamy. A tak, Netflix dalej będzie wypluwał takie byle co, ważne że ilość się zgadza.
  4. G

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    @Lizzie... Tak, cieszmy się że masa ludzi poznaje wiedźmina poprzez słaby serial. Najważniejsze że marka popularna... Nie pojmuję zbytnio tego podejścia. Najlepszym rozwiązaniem dla marki, jest zaoranie witchflixa i zrobienie tego jak należy. Mam die cieszyć że powstaje jakaś produkcja, tylko...
  5. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie zgadzam się. Drugi sezon od drugiego odcinka oglądało się przynajmniej z żałosnym usmiechem na twarzy, patrząc co zrobili z gotowym materiałem na dobry serial. Tutaj jest po prostu do bólu nijako i nudno. Nie dałbym rady obejrzeć tego, skupiając się tylko na serialu.
  6. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zostawiam dla nieoglądających, absolutnie fantastyczny dialog między Radowidem a Jaskrem: - Nie mogę wziąć cię do środka. - Więc weź mnie tutaj.
  7. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ocena na portalu "Na ekranie" pewnie na pokaz, bo widzą że ludzie mają dość tego serialu. Tak jak wspomniał @raison d'etre , ten sam recenzent dał sezonowi drugiemu 8/10. Ogólnie, udało mi się obejrzeć pierwszy odcinek i to nadal ten sam serial. Jak na razie nic gorszego niż w drugim sezonie...
  8. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Plusy: Henry jako Geralt. W końcu w nornalnym ubraniu. (Nie licząc tej koszuli i lekkich spodni z kilku odcinków) Cała reszta: Yhy.
  9. G

    Seriale

    @Yngh Nie wiem czy wiesz, ale mając materiał źródłowy zrobili świetne pierwsze sezony GOTa. A jak widzimy ostatnio po innych produkcjach, nie jest to zbyt częste. Jestem niemal pewien, że z Wiedźminem poradziliby sobie 10x lepiej od Lauren i reszty.
  10. G

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    No i to to się rozchodzi ;) Byśmy wrócili właśnie do tej ponurej, deszczowej Wyzimy w nowszym wydaniu... A nie odnowionego, słonecznego miasta ;)
  11. G

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    Otóż to. Widzę że w ludziach już hurra optymizm. Ale co po tym dziele, jak cały klimat poszczególnych lokacji (czyli to, co nadal wyróżnia tą grę) uleci?
  12. G

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    Błagam, niech ten unikalny klimat każdej lokacji zostanie zachowany, a będzie dobrze.
  13. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dziwie się wam, że chcecie by ten kolejny sezon był wierniejszy książce. Dla mnie, to powinni odejść od materiału źródłowego jeszcze bardziej. Po tym syfie, jaki pokazali w drugim sezonie, niech oni lepiej sobie już piszą całkowicie swoją historie. Szkoda tylko, że netlfix będzie to ciągnął i...
  14. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zdecydowanie. To powinno być w serialu priorytetem, uważam. Zamiast dopisywać 120 nowych, idiotycznych wątków, to wystarczyło rozwijać konkretne opowiadania. Dać jakieś tło, budować świat serialu. W długiej retrospekcji, przedstawić historie Renfri i skonfrontować to z tym co mówi Stregobor...
Top Bottom