Recent content by gocek

+
  1. G

    Próbki głosu Geralta!

    Jest naprawdę dobry!Nie słychać żadnej sztuczności ani pocenia się autora aby jak najlepiej oddać ten klimat, który mu kazano oddać. On to robi po prostu naturalnie.I jest o niebo lepszy od aktora angielskiego, świetny wybór!
  2. G

    Głos Geralta w angielskiej wersji gry!

    Barwa głosu jest całkiem ciekawa. Chociaż szczerze mówiąc coś mi w tych próbkach nie gra... nie wiem, chyba jak ktoś wspomniał za bardzo emocjonalne są te kwestie wypowiadane. A poza tym jakiś akcent ma dziwny; ten kto to nagrywał jest rodowitym Anglikiem?Szczerze mówiąc ja bym wolał jakiś...
  3. G

    Nowa strona „Wiedźmina”!

    Super jest ta stronka moim zdaniem. Zresztą zawsze coś mnie ciągnęło do flashowych stronek. Może rzeczywiście trochę się przycina i do znajdowania zwykłych, suchych faktów nie jest najlepsza, ale z pewnością robi wrażenie. A taka w końcu ma być jej funkcja, nie? :> Według mnie jest naprawdę...
  4. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Fajnie Ci ocenzurowało :PA co do A Perfect Circle i Tool'a to zgadzam się całkowicie! Toola znam tylko najnowsza płytę, APC Thirteenth Step i Mer de Noms i jestem pod ogromnym wrażeniem ich muzyki. Zwłaszcza tych ostatnich, mimo, że w zasadzie APC to zlepka różnych zespołów z wokalistą Toola...
  5. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    A w Wwie grają 1 marca! ;] Już czekamy!
  6. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    No last.fm jest w zasadzie tylko takim smaczkiem Tyle, że wyszukuje Ci znajomych o podobnych gustach muzycznych, masz tam fora tematyczne, teoretycznie radio, które jest dobrane do Twojego typu muzyki (chociaż ja się do niego nie przekonałem) no i całkiem fajne zestawienie tego czego...
  7. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Dokładnych informacji jeszcze nie ma. Polecam zaglądać na strony fanowskie, tam są wszystkie najnowsze informacje. Chodża głosy, że w połowie stycznia RHCP poda dokładne miejsce i termin swojej trasy w Polsce.A to cytat ze strony:"Red Hot Chili Peppers podpisało w grudniu kontrakt z agencją...
  8. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    No właśnie jeśli naprawdę oba te zespoły zagrają w podobnym czasie w Polsce to będę miał niezły problem, który koncert wybrać. Pewnie będzie zależeć to od tego, na który więcej znajomych będzie chciało jechać A wszystko ma się wyjaśnić już w styczniu, kiedy oba zespoły powinny oficjalnie...
  9. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ha! to z Tobą też mam zgodność SUPER! Fajna sprawa swoją drogą, że przetłumaczyli Lasta na polski. Z tego co wiem to ta polska wersja serwisu dopiero raczkuje, więc jest sporo błędów i niedociągnięć. Ja póki co używam ciągle angielskiego, ale sama inicjatywa jest ciekawa :)A co do Pearl Jam, o...
  10. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Jeśli dopiero się uczysz to zagranie Nothing Else Matters w rytmie chyba jest dość trudne. Ja umiem grac całość, tyle że bez tych dwóch solówkowych wstawek, bo na klasyku to trochę "za wysokie progi" ;P Ale z tego co wiem to można to grać na różne sposoby, nie koniecznie na wysokich pozycjach...
  11. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ogólnie ten serwis jest fajną zabawką. Ja sam niedawno go odkryłem i bardzo mi się podoba. Takie fajne miejsce do poznania kilku ciekawych statystyk, do zobaczenia czego słuchają inni znajomi, może do poznania nowych. Tyle, ze ostatnio im się czasami coś kaszani, tak jak n.p. Taste-o-meter...
  12. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    O, widzę, że ludzie stąd też się bawią w last.fm. To może też wrzucę swój profil ;) Chyba będę trochę odstawał od reszty, ale... mój profil.Z Esgarothem mam taste-o-meter Super :P
  13. G

    Zlot - propozycje, dyskusje, itd

    O, dla mnie Warszawa brzmi lepiej niż dobrze, hehe. Jakby się coś konkretnego ustaliło to z pewnością się na to piszę :) Możnaby się spotkać przed feriami zimowymi, w przerwie świątecznej. Może nie w samą Wigilię, ale po niej jest kilka wolnych dni. Chyba, że zamierzacie wyjeżdżać.
  14. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Tak mi chodzi od kilku godzin po głowie... Czy ja dzisiaj na koncercie Antyradia w Warszawie widziałem Dziada, czy to był ktoś bardzo, bardzo podobny? Stoję sobie, stoję, słucham Homotwista (swoją drogą w bardzo ciekawym, mocnym wydaniu), patrzę po ludziach i nie dalej jak kilka metrów ode mnie...
  15. G

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    No jeśli nadal nie znalazłeś tego to zajrzyj TUTAJ. Tam jest właśnie ogólny zarys :)
Top Bottom