Recent content by Gomola

+
  1. Gomola

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jak profeministyczny by Sapek nie był, to nie ma nic do rzeczy, kiedy serial to totalna kupa na współczesną modę. Ludzie z Netflixa niczym się nie różnią od tych, którzy ostatnio wypuścili Velmę. Totalny brak poszanowania materiału źródłowego. Najgorsze, że oni nie chcą tworzyć nic nowego, tylko...
  2. Gomola

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    @I_w_a_N Masz coś ode mnie na odzyskanie spokoju. Ciężkie, rytmiczne brzmienie :)
  3. Gomola

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    Może ma piękne wnętrze :smart:
  4. Gomola

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    W czasie posuchy można sobie obejrzeć. Całkiem ciekawe.
  5. Gomola

    Seriale

    Też nigdy nie grałem i zastanawiam się, czy nie poczekać najpierw na remake na PCty, a potem dopiero obejrzeć serial. Żeby sobie nie zepsuć gameplayu.
  6. Gomola

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Mnie zawsze najbardziej męczą walki na pięści. Nigdy to nie jest dopracowane, tylko takie nudne atakowanie w nieskończoność aż przeciwnik padnie.
  7. Gomola

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Redzi nigdy nie umieli odpowiednio dostosować poziomu trudności w swoich grach. W każdej ich grze na najwyższym poziomie przeciwnicy wydają się banalnie łatwi. Nieważne czy to był Wiedźmin, Cyberpunk czy karciana Wojna krwi. Po prostu nie umieją, chociaż każdy zwraca na to uwagę przy każdej...
  8. Gomola

    Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

    Dokładnie jak kolega napisał. Musisz założyć konto na GOG (chyba, że już posiadasz), przypisać do niego kod z pudełka i albo pobrać grę od zera (ręcznie lub za pomocą klienta GoG), albo w GoG powinna być opcja wyszukania istniejącej instalacji na dysku i podłączenia jej do klienta.
  9. Gomola

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    1899 to bardzo dobry serial. Dziwię się, że został anulowany.
  10. Gomola

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Bagiński jak zawsze, kryje swoją pupę kamuflując kupę.
  11. Gomola

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ten kawałek u nich zawsze najbardziej lubiłem.
  12. Gomola

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Jutro się dowiesz, że Ci żona załatwiła wizytę u psychologa, że chce głaskać wirtualne zwierzęta :coolstory:
  13. Gomola

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Redzi to mają serię śmierci. Skopana premiera Wojny Krwi, Cyberpunka, uśmiercony Gwint i teraz zrąbany Wiedźmin Next Gen. Aż mi się klasyka przypomniała.
  14. Gomola

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Ludzie, wałkowane w koło. RT może wywalać z gry (ja tak mam), a jak ktoś ma za słabego kompa, to niech zostanie przy 1.32. Poza tym jest sporo błędów, które musza zostać połatane. A tak z ciekawostek:
Top Bottom