Recent content by GonzalesSTR

+
  1. G

    CD PROJEKT RED na E3 2014 - Podsumowanie

    A więc czekamy na pełną wersję już w lutym! Dzięki REDzi za trzy wspaniałe gry z wiedźmińskiego universum. Nasz Wiedźmin zawojuje świat. Czapki z głów dla was :hatsoff:
  2. G

    Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – list otwarty

    Pozytywem jest to , że znamy już miesiąc premiery ! :) Jak dla mnie lepiej , że gra wyjdzie później = więcej czasu na upgrade PC'eta . Także wyrobię się spokojnie z ponownym przeczytaniem sagi oraz zagranie w W1 i W2 . Czekam na dalsze materiały oraz jakiś gameplay :)
  3. G

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    A jestem ciekaw , czy kiedyś można by było wprowadzić jakieś unikalne emotikonki , myślę , że wyglądałyby interesująco .
  4. G

    Nowe Forum - Startujemy!

    Trochę późno no ale cóż :) Nowe forum jest świetne ! Ten wygląd i przejrzystość . Musiałem się przyzwyczaić chwilę , w końcu ostatnie lata spędziło się na starym forum :)
  5. G

    cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa

    No to szykuje portfel = Wiedźmin 3 , Nowy Pc'et i jeszcze gra planszowa xD
  6. G

    Origin/Steam

    Przecież jako tako nie zakładasz konta w grze... I nawet jeśli to tak jak wyżej wymieniła moderatorka musiałbyś kupić wersję na Steam/Origin. Jak z każdym produktem gwoli ścisłości .
  7. G

    Wiedźmiński medalion

    Dosyć ładny , lecz wydaje mi się lekko za jasny. Spróbuj stonować kolory , wtedy myślę , że będzie wyglądać ładniej ;) PS . Może zmiana tła coś pomoże ?
  8. G

    Wesołych Świąt!

    Wesołych Świąt
  9. G

    CD Projekt RED będzie współpracować z Dark Horse Comics!

    Szykuje się coś ciekawego !
  10. G

    Save z Gry

    W moich dokumentach znajdujesz katalog ,,The Witcher'' a w nim katalog ,,Save''.
  11. G

    Na krawędzi rzeczywistości - Opowiadanie

    A ja zobaczyłem masę powtórzeń , więc według mnie na tym musisz jeszcze popracować . Imię Berengar można zastąpić na kilka ciekawych sposobów ;)
  12. G

    Niezniszczalna ściana.

    Wpierw zakualizowałbym wersję do 1.5 , ewentualnie cofnął się do jakiegoś wcześniejszego etapu
  13. G

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Narzędzie moderatorskie powinno wyjść nawet kilka miesięcy po premierze gry aby ludzie byli nią zainteresowani , jak to miało miejsce w Wiedźminie 1 i Djinii'im
  14. G

    Nilfgaard

    To jest ku*wa świetne ! ( Mówię o dziele pana zakładającego temat ) , wybaczcie za wulgaryzm , lecz inaczej nie potrafię tego opisać . Oren leci , świetna robota ;)
Top Bottom