Recent content by gower

+
  1. G

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Tradycyjnie nieco później niż inni, ale jest: http://gry.polter.pl/Gralismy-w-Wiedzmina-3-c27594 Zapraszam! A niedługo wywiad:)
  2. G

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Owszem, karmili bardzo dobrze:) Na widoczny na zdjęciu talerzu jest między innymi Karkówka po mariborsku i jakaś pyszna sałatka owocowa:p
  3. G

    My forumowicze

    Mam wrażenie, że może to być najbardziej spóźniona odpowiedź na życzenia urodzinowe ever. Ale, skoro już, jestem, to: Wallace, Cylonka Kama, P ATROL, HuntMocy, AndersonSilva, iris, Alcatraz_, bezi663, Iskor, serek, Yngh, rafal12322, Yakin, AndrewXRW, frog67...
  4. G

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Marcin Momot kazał mi wrócić na forum, to jestem;) 14 powiadomień, jesteście szaleni! A ponieważ nie wszyscy śledzą mnie na Facebooku, dołączam jeszcze zdjęcie z imprezy, którą dla dziennikarzy (głównie zagranicznych) i partnerów zorganizował CD Projekt RED we wtorek. Impreza była oczywiście...
  5. G

    E3 2014

    Hej! [Dziękuję, dziękuję, nie trzeba było;)] Dawno mnie tu nie było, ale z takiej okazji musiałem wpaść. Wystarczy chyba jedno słowo, żeby opisać wrażenia z trailera: Ciri! <3 Całość jednak pokazuje tyle świetnych rzeczy, że chciałbym dorwać tę grę już teraz:P
  6. G

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Wtem coś, czego się wszyscy obawialiśmy... http://gry.polter.pl/Wiedzmin-3-i-Cyberpunk-to-jedna-gra-w67963
  7. G

    Nowe Forum - Startujemy!

    Nie mówię, że nie jest fajniejszy:p Ale przypomina mi nieco design drugiego (chyba...) forum:) O! Formatujące skróty klawiaturowe w edytorze działają:D
  8. G

    Nowe Forum - Startujemy!

    Ładnie to całkiem wygląda:) Szata graficzna wydaje się być nieco krokiem w tył, ale może chociaż działać będzie lepiej;) O! I auto-save jest:yes:
  9. G

    Namco Bandai będzie dystrybutorem „Wiedźmina 3” w Europie Zachodniej

    Namco przegrało część dotyczącą zabezpieczeń DRM:) Sorry za spóźnioną odpowiedź, ale nikt inny nie sprostował;)
  10. G

    Gry komputerowe

    Ja będę go pewnie miał (5 listopada jest impreza premierowa, więc powinien być tam rozdawany). Ale nie nastawiam się na dużo:)
  11. G

    [Spoilery]Sezon burz - nowa powieść Andrzeja Sapkowskiego!

    Ostatnie życzenie życzenie zostało przetłumaczone na 18 języków. Adam Badowski bardzo mocno protestował kiedyś, gdy jeden z zachodnich serwisów włożył mu w usta wypowiedź, iż książki Sapkowskiego zawdzięczają popularność grze. Sapkowski dawno temu zrobił międzynarodową karierę i oczywiście, że...
  12. G

    [Spoilery]Sezon burz - nowa powieść Andrzeja Sapkowskiego!

    ;) Sapkowski jest w takiej fajnej sytuacji, że może się utrzymać z napisanych przez siebie książek. Jest tylko kilku polskich pisarzy fantastycznych, którzy osiągnęli taki sukces. Do tej pory książkowy Wiedźmin sprzedał się w ok. 3 mln egzemplarzy. Nawet przy tempie picia Sapkowskiego, o którym...
  13. G

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Ja mogę w środę przyjść, jeśli ktoś mnie chce:p I przynieść Innowacje:)
  14. G

    Namco Bandai będzie dystrybutorem „Wiedźmina 3” w Europie Zachodniej

    O podmiocie zapomniałem w zdaniu, już jest dobrze:p
  15. G

    Gry komputerowe

    Ja to tu sobie rzucę: http://gry.polter.pl/Konferencja-Assasssin-s-Creed-IV-c26001 Parę słów o Assassin's Creed IV, a także Dodzie, Figurskim i Sztabie;)
Top Bottom