Recent content by grakus20

+
  1. G

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Dodatek świetny, choć według mnie wątek główny jest tylko bardzo dobry, a nie genialny jak w SzK. Najbardziej gryzie mnie misja z zakochanym rycerzykiem, bo u mnie zastosowana została opcja z jajkiem i Guillame nie żył długo i szczęśliwie. Ale co zrobić kiedy przysięgło się na czaplę milczenie :(
  2. G

    Problem ze ściągnięciem patchy z gog com.

    Problem ze ściągnięciem patchy z gog com. Problem pojawiał się już od aktualizacji 1.07, wcześniej byłem w stanie z tym żyć, ale do działania dodatku potrzebny jest najnowszy patch, więc zwracam się o pomoc. Otóż po ściągnięciu wszystkich 4 części aktualizacji przy próbie instalacji pojawia się...
  3. G

    Składniki Alchemiczne

    Jakby ktoś szukał jadu krabopająka, to właśnie znalazłem lokację jadowitego krabopająka z którego owy jad da się uzyskać. Znajduje się on w jaskini na południowym zachodzie, południowo wschodniej wyspy na skellige, tej, w na której jest wioska Harviken. Ale ostrzegam, że ma on wysoki poziom, i...
  4. G

    Gwint Online

    Tak gra Si w Wiedźminie, ale doświadczony gracz nie dał by się tak wymanewrować.
  5. G

    Gwint Online

    Na moje oko to balans w gwincie wygląda tak: -jak grając przeciwko potworom nie dostaniemy mrozu, pożogi albo smoka to mamy kłopot -jak grając przeciwko elfom nie dostaniemy mrozu albo mgły to mamy kłopot -jak królestwom północy albo Nilfgaardowi będą wchodzili wszyscy szpiedzy po kolei to mamy...
  6. G

    Zaginiony klucz w obozie bandytów

    Zaginiony klucz w obozie bandytów Witam Zakładam ten temat, gdyż mam problem z obozem bandytów w velen (tym mniej więcej na środku mapy, na wyspie, przetrzymują tam zakładnika). Wymordowałem wszystkich bandytów, wszystkich przeszukałem, cały obóz splądrowałem, a klucza do otwarcia klatki i...
  7. G

    Wiedźmin 3: alchemia

    Poszukam, a zielarze to u mnie mają wszyscy to samo, w tym brak balissy :sad: Dobra, znalazłem, jakby ktoś też miał ten problem, to w białym sadzie zielarka ma sporo tego towaru, a dodatkowo w pobliżu jej domu też rośnie balissa.
  8. G

    Wiedźmin 3: alchemia

    Mam mały problem - otóż parę przepisów na eliksiry wymaga owoców balissy, a ja tego ustrojstwa nie mogę znaleźć u żadnego zielarza, ani w terenie. Jak ktoś wie, gdzie to znaleźć, to byłbym wdzięczny za podzielenie się wiedzą.
  9. G

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Czy mi się tylko wydaje, czy Gerwant z pochodnią robił jakoś mało obrażeń?:hmm: Jeżeli tak, to bardzo dobrze, bo gdyby było inaczej to picie kota nie miałoby sensu, skoro można latać wszędzie z pochodnią i mieć pusty pasek toksyczności.
  10. G

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    A to ty już grałeś? Szacun. :cheers:
  11. G

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Raczej nie, Geralt tuż po obudzeniu nie miałby takiej miny. Chyba
  12. G

    Wiedźmin 3: postacie

    Właśnie się sprzeczacie o głupiego wypchanego jednorożca który w książkach wspomniany był tylko raz. Tak tylko mówię.
  13. G

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Wojtak212 Też się nad tym zastanawiam. Tutaj to się chyba wadzą o cenę, ale już się sam zgubiłem :/
  14. G

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    A ja to tam nawet nie widzę zupełnie nic złego w tych dodatkach. :/ To, że są płatne, to chyba nic dziwnego. A ludziom, jak to się mówi, od dobrobytu się w dupach poprzewracało, i wszystko chcieli by darmowe. Jedyna dziwna rzecz, to to, że zapowiadają to tak wcześnie. Dlaczego zawsze jak coś...
  15. G

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Heh, czekam aż ktoś palnie coś w stylu, że ten dodatek tak naprawdę wycieli z gry, i chcą za niego pieniądze :P
Top Bottom