Recent content by grzechuwart

+
  1. G

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Cześć. Z góry przepraszam jeżeli temat umiesciłem w złym temacie lub jeżeli podobone posty już istnieją. Przeszedłem Wiedźmina wraz z dodatkiem i przymierzam się do ponownej gry zanim wyjdzie Krew i Wino. Chciałbym jednak żeby gra była wyzwaniem taktycznym(pierwszy raz była za prosta, a grałem...
  2. G

    Zakończenie - dyskusja

    Czy są jakieś ciekawe potwory do ubicia, zadania dla postaci która skończy wątek fabularny? Innymi słowy czy po 35 poziomie jest coś do robienia(w przypadku gdy wiekszosc questów pobocznych jest zakończona?)
  3. G

    Biała Mewa receptura

    Biała Mewa receptura Cześć Gdzie mogę znaleźć recepturę do nalewki z mandragory? Ewentualnie gdzie ją można kupić?
  4. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Właśnie widziałem te porównania i nie wiem czy zbierać na konsolę czy nie :( Nie za bardzo chce mi się śledzić całego wątku o wymaganich, więc pewnie powtórzę zadane tu wcześniej pytanie. Czy możliwe, że podane wymagania sprzętowe są zawyżone i w rzeczywistości będą mniejsze?
  5. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mam pytanko czy śmignie na minimalnych na lenovo y50-70? Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz NVIDIA GeForce GTX 860M - 4096 MB, dodatkowo Intel HD Graphics 4600 16GB RAM, dysk SSD? Dzieki z góry :)
  6. G

    Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

    Serdecznie dziękuje, Esterhazy
  7. G

    Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

    Bardzo proszę o przejście Drauga: poziom mroczny. http://www.speedyshare.com/kUehr/AutoSave-0145.sav Dziękuje z góry. Nie mogę sobie poradzić z tym draniem
  8. G

    Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

    Bardzo, bardzo dziękuje!
  9. G

    Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

    Hej :) Czy mogę prosić o przejście Kejrana? Tutaj link: http://www.speedyshare.com/3KJKz/AutoSave-0065.sav Dziękuje z góry! Pozdrawiam :)
Top Bottom