Recent content by Gukua

+
  1. G

    Shadows shimmering...

    Is anyone having an issue when RT shadows are turned on? Depending on the position of camera, RT shadows are twinkling.
  2. G

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

    Ja zbierałem same czerwone. Wszędzie, gdzie znajdziesz zakonników.
  3. G

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

    Mi zaliczyło za drugim razem. Medytujcie przy każdym obozowisku i wyczyśćcie WSZYSTKO ze skrzyń podświetlonych na czerwono. Wtedy powinno wejść. Co do rynsztunku - w kolejnym patchu mają być dodane kolejne elementy rynsztunku dla konia do kupienia u ofirskiego kupca. Wtedy zaliczy to osiągnięcie ;)
  4. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z fragmentem pewnego listu ...
  5. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Póki co 3 niedopowiedzenia/nielogiczności znalazłem:
  6. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    10 godzin ma starczyć na przejście dodatku? Bullshit... Gram już z 6, a dopiero dowiedziałem się 'jaki jest' Everec. :D Wyczuwam tydzień grania <3
  7. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    No tak... Ale żeby z takiej odległości? :D Jak ktoś siedzi skitrany w krzaczorach czy na drzewie w odległości kilku metrów to okej. :P
  8. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Zastanawiał Was taki oto fakt: w jednym ze zleceń (nie będę spoilował) badamy ślady kopyt. Geralt mówi "prowadzą w kierunku wzgórza. Ktoś tam jest." Zastanawiające jest to, że owo wzgórze (chociaż miejsce to w cale nie jest wzgórzem...) jest bardzo daleko, za krzakami i drzewami. Skąd więc wie...
  9. G

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Broda Geraltowi przestała rosnąć? Przemedytowałem kilka dni i dalej gładki jak pupcia niemowlaka :D
  10. G

    Zadania z wykrzykników

    Na Faroe jest dostępne zadanie, gdzie trzech zbirów nie chce dopuścić pielgrzyma do miejsca kultu. Gdy się za nim wstawimy, jeden z nich mówi, że nas zna i że zabiliśmy niejakiego Singruna. O kogo chodzi? oO Fotki z miejscem zadania.
  11. G

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Na Steam'ie 6.4GB :P Pobrane już - pierwsze co mnie zdziwiło - wsysnęło mi juki i klapy Płotki :O
  12. G

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Dobra robota :) Podziękowania dla Marcina Kulikowskiego, z którym prowadziłem częstą korespondencję zgłaszając bugi - znaczna część znalazła się na liście :) Przede wszystkim też za wytrwałość w odpisywaniu na dużą ilość moich maili i przyjemną rozmowę :D
  13. G

    Zadania z wykrzykników

  14. G

    Patch 1.09

    Generalnie bugów jest dużo... Niestety. Zauważyliście tragarzy? 9/10 chodzi pokracznie, do tyłu, jakby próbowali pokonać niewidzialny próg.
  15. G

    Podmieniony głoś Hjorta (wieszcza Udalryka)

    Podmieniony głoś Hjorta (wieszcza Udalryka) Podczas wykonywania misji "Wybraniec bogów", gdy zdecydujemy się na walkę z Himem, wracamy do Udalryka i Hjorta. Na koniec dialogu Geralt mówi, że pójdzie rozłożyć pochodnie w domu wodza. Hjort przemawia INNYM głosem żeby poczekał, aż mu przyniesie...
Top Bottom