Recent content by h4ku

+
  1. H

    Gry komputerowe

    Zawsze mozna kupic sobie monitor panoramiczny :P Tanie teraz sa.
  2. H

    cRPG czy Hack'n'Slash? O grach fabularnych słów kilka.

    W F3 tez mozna znalezc "kumpli", czesto ich chec przylaczenia sie do ciebie zalezy od twojej karmy.
  3. H

    MMORPG w jakie gramy

    Nie jestem na sto procent pewien, ale chyba ta druga opcja... Czasem jak mialem problemy z netem, dostawalem disconnecta, a jak probowalem sie spowrotem zalogowac to bylo napisane, ze ktos juz jest zalogowany na tym koncie (czy cos w tym guscie).
  4. H

    cRPG czy Hack'n'Slash? O grach fabularnych słów kilka.

    Wiesz cRPG nie jest dla mnie jedynym slusznym gatunkiem... Sa tez inne i tez czasami moga byc dobre. Wiadomo, ze jesli oczekiwales od F3, ze bedzie to cos jak F1 lub F2 z grafa 3d to sie rozczarujesz bardziej, niz ja, gdy dowiedzialem sie, ze porzucili prace nad Van Buren'em T.T W F3 trzeba...
  5. H

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    A po co to komu...
  6. H

    MMORPG w jakie gramy

    Pogralem dzisiaj w Rohan Online i stwierdzam, ze ta gra to troche taki Lineage 2, tylko troche ubozszy... Nie przepadam za tego typu MMO, strasznie dretwe sa i w ogole jakies takie nudne...
  7. H

    Nasze Wiedźminowe kolekcje

    Ja mam tylko gre w wydaniu premierowym z gram.pl i sage z wydawnictwa supernowa :P
  8. H

    Największe cRPGowe rozczarowanie

    Ja bylem najbardziej rozczarowany dodatkiem do NWN2, motyw pozeracza dusz mnie zniechecil... Troche zbyt "epicko" sie zrobilo :P w kolejne dodatki, nie mialem przyjemnosci grac, bo stracilem zainteresowanie gra i poszedlem do wojska w tym czasie :P
  9. H

    cRPG czy Hack'n'Slash? O grach fabularnych słów kilka.

    Nie wiem co wy chcecie od Fallouta 3. S.T.A.L.K.E.R'a sie jakos nikt tak nie czepial... Jedyne czego mozna by sie przyczepic w falloucie to te komercyjne dodatki (chociaz w nich jest pelen dzwiek w dialogach, nie to co w wiesiu :P). Ja przeszedlem Fallouta 1, 2, 3 i uwazam, ze wszystkie sa...
  10. H

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    To skoluj wiecej rumu, bo sie konczy...
  11. H

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ja ostatnio glownie slucham http://www.miastomuzyki.pl/#41 czasami puszczaja gnioty typu Sweet Noise, ale zwykle trzymaja poziom.
  12. H

    MMORPG w jakie gramy

    Wy tu tak sobie gadu-gadu o GW2, a tu za rogiem czai sie kolejny dodatek do WoWa :Phttp://www.youtube.com/watch?v=mmcHwEn0m7UIMO, kolejny dodatek to lekka przesada, malo w sumie zmienia, poza zniszczonym Azeroth. Nie gralem w WoWa od czasu TBC i nie mam zamiaru do niego wracac.A tak poza tym...
  13. H

    Anime i manga

    Jesli lubisz komedie i post apocalypse to moge polecic "Desert Punk". Calkiem fajnie sie oglada, jest ciekawie, a i posmiac sie mozna.
Top Bottom