Recent content by Hefajstoss

+
  1. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    ten sterownik również nie pomaga :(
  2. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    To była karta MSI GTX970 4GB OC A na obecnej karcie ASUS STRIX GTX 970 4GB - 1050Mhz (która używa zalecanej częstotliwości przez "pomoc") przetestowałem na sterach: a) 353.06 31.5.2015 b) 352.86 18.5.2015 - tu daje się coś ugrać c) 350.12 13.4.2015 d) 347.88 17.3.2015 - tu daje się coś ugrać...
  3. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Wczoraj pograłem jeszcze trochę w Wiedźmina. Pobrałem też nowy sterownik i efekt był zawsze ten sam - czasem 5 - 10 minut, czasem 5 godzin grania. Karta ASUS STRIX 970 o częstotliwości taktowania 1050 Mhz i autorskim układzie chłodzenia również nie dała sobie rady.
  4. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Kolego STRIX-sy są w rożnych wersjach. STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 z fabrycznie podkręconym rdzeniem GPU: 1114 MHz STRIX-GTX970-DC2-4GD5 GPU: zwykła 1051 MHz
  5. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    witam, Panowie, a więc sprawy mają się następująco: Jak pamiętacie dostałem do testów nową kartę graficzną - ZGODNIE Z ZALECENIAMI RED-sów zbliżoną pod względem taktowania do karty referencyjnej (bez OC) - wybór padł na ASUS STRIX GTX 970-DC2-4GD5 . Wynik karta + nowy sterownik NVIDIA kontra...
  6. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    dostałem odpowiedź w stylu: a) staramy się pomóc użytkownikom na tyle ile jest to możliwe b) otrzymali info, że u "niektórych" użytkowników GTX970 w trakcie gry pojawiają się crashe REM od siebie: jak zapewne wiemy karty niereferencyjne są "BE" tylko, dlaczego sprzedawcy sprzedają karty OC zob...
  7. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Panowie wczoraj dostałem odpowiedź: Na zapytanie o kartę graficzną która będzie działa bez problemów z grą. Dodali jeszcze informację, że nie są zobowiązani do udzielania porad w kwestiach sprzętowych, jednak pomagają lecz ich porady nie mogą być traktowane jako porady serwisu informatycznego...
  8. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    źle się wyraziłem - przepraszam "referencyjne / referencyjna inaczej" to miałem na myśli. tzn. takie które zostały względem wartości standardowych zmienione tj. np. podkręcone fabrycznie. Ale oczywiście masz rację karty referencyjne są standardowo taktowane poprawiłem post. a kartę, tak mam...
  9. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Dlatego swego GTX970 "referencyjnego inaczej" oddałem do sprzedawcy, a wcześniej napisałem dwa maile do RED-sów. Pierwszy, raz jeszcze do pomocy technicznej z prośbą o podanie mi typu i modelu karty graficznej na której mogę bez problemów grać na ultra. Drugi do ich działu prawnego w którym...
  10. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Mi zaproponowano prawie identyczną odpowiedź. Z małym wyjątkiem podano inne linki i porównania - odpowiednie chyba do mojej konfiguracji sprzętu. Wspominano coś o chłodzeniu, wentylacji i zasilaczu... O dziwo "rekomendowana" konfiguracja i7 37XX i gtx7x już jest "be" ona jest tylko do ustawień...
  11. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Fakt, nie podwyższamy parametrów karty tylko je obniżamy. Lecz niestety należny przy tym pamiętać, że samo obniżenie częstotliwości rdzenia nic nam nie da jeśli pamięć, która jest zazwyczaj bardzo wrażliwa na wszelkie w tym zakresie zmiany - np. kilka kilkanaście Mhz nie będzie razem z nim...
  12. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    widzę że mamy ten sam model karty różnice : u Ciebie jakby bios modyfikowany, sterownik 347.88, karta grafiki jakby była nie w tym porcie graficznym co trzeba --> płyta gł. Z97 powinna mieć gniazdo 3.0 reszta identyczna. mój model jest z serii V316 - 130B xxxxxxxxxxxxxxxx41 ===== "W" chyba...
  13. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    możemy przecież porównać ustawienia swoich GTX. to moje dane z inspektora - na tę chwilę zmniejszyłem Base Clock Offset o -40 I na tę chwile mam sterownik 350.12. - test kto już coś wykombinował i przetestował niech wrzuca
  14. H

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Przypomnę tylko Łódź Game Summit 2013 - wypowiedzi panów Przemysława Czatrowskiego i Krzysztofa Krzyścina z CD Projekt RED zatem już wszystko wiadomo...
Top Bottom