Recent content by hertores

+
  1. hertores

    Bronie z Prime Gaming - czy zostaja po zakończeniu subskrypcji?

    Z tego co wiem wszytko co odblokujesz i przypiszesz do konta np. GoG, Epic itp. już zostanie.
  2. hertores

    Aktualizacja 2.11

    Te wyszarzone będą po odblokowaniu na Twitchu.
  3. hertores

    Cyberpunk 2077: Widmo wolności - Twitch Drops

    Sprawdź tutaj kod https://www.cyberpunk.net/pl/redeem
  4. hertores

    Cyberpunk 2077: Widmo wolności - Twitch Drops

    Oj ja włączyłem w tel i odłożyłem wyciszony na bok na godzinkę :p Zero spoilerów, a i dropik wpadł :cool:
  5. hertores

    Cyberpunk 2077: Phantom Liberty arrives on September 26th!

    I hope that pre-order bonus Quadra "Vigilate" will also be available for XOX Cyberpunk LE console owners :p
  6. hertores

    Aktualizacja 2.0

    Dobrze, że jutro już piąteczek :ok: Będzie można owocnie zacząć weekend :beer:
  7. hertores

    Phantom Liberty Tour

    Prawda, że byłem? A i tak powiedzą, że to photoshop Niedowiarki jedne :LOL:
  8. hertores

    Phantom Liberty Tour

    Profesjonalne wklejenie jak Avallac'h w Rodowodzie krwi xD
  9. hertores

    Phantom Liberty Tour

    Taa? To paczaj na to :ROFLMAO: :ROFLMAO:
  10. hertores

    Phantom Liberty Tour

    Oby częściej udawało nam się spotkać w takowych okolicznościach moi drodzy :howdy: Potrzebuję z Wami wincyj fotek :p jak i uścisków oczywiście :cool:
  11. hertores

    Phantom Liberty Tour

    O nawet gdzieś w tle na kilku zdj mnie widać :ROFLMAO:
  12. hertores

    Phantom Liberty Tour

    A to nawet razem staliśmy do samego końca :cool:
  13. hertores

    Phantom Liberty Tour

    Również dziękuję :cool:Było niesamowicie. Mam nadzieje, że jeszcze na żywo się zobaczymy ;)
  14. hertores

    Co nieco o sprzęcie

    Ja po klonowaniu zrobiłem z win 10 upgrade do win 11. "Śmieci" w tym stare sterowniki wyrzuciłem. Nie chciałem wszytkiego od nowa ze względu na sporą liczbę rzeczy jakie miałem na dysku, a których nie chciałem od nowa instalować. Format byłby pewnie lepszy ale wybrałem kolonwanie. Też to nie...
  15. hertores

    Co nieco o sprzęcie

    Klon dysku Moim zdaniem możesz zacząć od kupna nowych dysków i karty graficznej jeśli zasilacz da radę lub procek, płytę główną plus ram. Chłodzenie lepsze Możesz ciut później. Ogólnie ja zacząłem od nowych dysków i obudowy. Następnie procek, plyta i ram. Później chłodzenie, a na końcu...
Top Bottom