Recent content by HioliTG

+
  1. H

    Brak kart

    Możliwe, że po przejściu na HC stworzyłem wszystkie premium Scoia a teraz po takiej przerwie w szoku jestem. Dziękuje za pomoc!
  2. H

    Brak kart

    W zamkniętej becie i otwartej więc przed HC
  3. H

    Brak kart

    Witam! Jestem graczem z czasów zamkniętej bety, grałem tak dużo że dorobiłem się wielu Kart Premium we wszystkich czterech frakcjach + neutralne (jak na tamten czas). Miesiąc temu powróciłem do gry po dwuletniej przerwie. Zachwycony zmianami jakie gra przeszła od razu stworzyłem talie ukochanego...
  4. H

    Twój pomysł na kartę.

    Karta: Skellige Kolor: Srebrna Siła: 7 Nazwa: Dżin Lojalność: Lojalna Działanie: Co dwie twoje tury zadaj 2 obrażenia dwóm (po za złotymi) jednostkom, Jeśli jest tylko jedna (niezłota) jednostka zadaj 3 obrażenia.
  5. H

    BETA - Napotkane błędy

    Ad.1 mam to samo Ad.2 po zrestartowaniu gry karta sie pojawi Ad.3 kurde, mam pewne przemyślenie na ten temat ale nie wypowiem się bo nie spotkałem się jeszcze z takim czymś
  6. H

    BETA - Napotkane błędy

    Witam, dziś napotkałem się z błędem w początkowej fazie gry. Po pierwszej wymianie kart (morigan? proszę o poprawienie) widziałem co przeciwnik wymienił, tzn. widziałem jedną ale widziałem i tak nie powinno być. Ciekaw jestem czy tak samo przeciwnik widzi czasem i moje karty które wymieniam...
  7. H

    Etyka w Gwincie

    1. Zawsze po przegranej grze wyzywaj przeciwnika. 2. Jeśli wygrasz wyzywaj go dalej. 3. Nie dawaj mu "gg". 4. Nabijaj sobie golda szybkim wyjsciem z gry. Dostosuj się do tych rad, a wejdziesz na szczyt. Kappa
  8. H

    Pochwalcie sie lvlami :)

    48lvl, 7 legend 32 epiki (w tym bohaterzy podstawowi)
  9. H

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Komandos Niebieskich Pasów i ich "błąd?" Witam wszystkich! Ostatnio grałem przeciwko Królestwie Północy i oponent zagrał Komandosa Niebieskich Pasów. Jak wiemy komandosi buffują się nawzajem i widać to przez zieloną poświatę oznaczającą wzrost siły jednostki. Gdy przeciwnik zagrał tę...
  10. H

    Nagrody za wygraną i przegraną

    To na złość sobie będzie to robić. Ja myślę jednak, że każdy będzie dawać "gg", bo jak każdy chce się nachapać jak najwięcej :)
  11. H

    Zamknięta beta - brak nagród za zwycięstwa

    Jeśli jest limit dzienny na dropienie z checkpointów "znaczniki '?'" to troszkę lipa. Gracz by chciał pozbierać fragmenty, karty lub kasę z wygranych na beczki, a tu dupa. Wejdzie, zrobi dzienny quest i wyjdzie z gry lub zacznie dropić na szybkim poddaniu się i liczenie na otrzymaniu "gg" od...
  12. H

    Nagrody za wygraną i przegraną

    Jak dla mnie to zdobywanie kart jest zbyt proste. Gracz może szybko je zdobyć przez co gra stanie się łatwa i może się szybko znudzić.
Top Bottom