Recent content by HowlinWolf

+
  1. HowlinWolf

    Hotfix 1.05

    no fix on key binds ?
  2. HowlinWolf

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    z tego co pamietam ponizej zostalo to gdzies na forum opisane i prawdopodobnym rozwiazaniem jest edycja wartosci ( "val" ) pliku .xml ( np. w WordPadzie ) ktory jest pod sciezka : X:\XXX\Cyberpunk 2077\r6\config\inputUserMappings.xml ( UPRZEDZAM !!! ze chodzi i mieszanie w plikach...
  3. HowlinWolf

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    tez mnie to boli..i to bardzo :(
  4. HowlinWolf

    40gb day 1 patch?

    i wonder about that quote from CDPR representative, situation looks like this to me at this stage ( PC - GOG ): - 58GB downloaded on pre-load - 9.7GB patch downloading just now... if he is mentioning that there is only small download on release..so what about the day 1 patch ?
  5. HowlinWolf

    Preload Cyberpunk 2077

    that's what i'm downloading now ( no sign of this huge 40GB day 1 patch ) only had those 58GB downloaded when pre-load started
  6. HowlinWolf

    Preload Cyberpunk 2077

    no everyone prepare your bandwidth for that around 40GB day 1 patch tomorrow at midnight ;-)
  7. HowlinWolf

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    raison_d_etre Tomek z całą ekipa z Platige Image, producentami Netflixa i rzeszą innych ludzi wiadomo. Ważne że rozszerza działalności i zapewne będziemy więcej o nim słyszeć..
  8. HowlinWolf

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tomasz Bagiński o serialu "Wiedźmin" Poniżej cały artykuł.... Rozmowa z Newsweek'iem 06.06.2017 Trochę szkoda będzie poświecenia wersji pełnometrażowej...ale serial ma swoje prawa rynkowe i nowe możliwości jeśli chodzi o wątki, dostępną przestrzeń czasowa... W głębi duszy wolałbym aby cały...
  9. HowlinWolf

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    https://youtu.be/aE4gpthdtXE?t=41m12s na ostatniej prezentacji wyników finansowych za rok 2016 padło m.in. powyższe, humorystyczne po cześci pytanie apropo przyszłosci Wiesława...i pomimo zamknięcia po trzeciej części z wypowiedzi p. Adama Kicińskiego myśle ze smiało możemy wywnioskować ze po...
  10. HowlinWolf

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    to ze będzie w języku angielskim było wiadome od samego początku ( z uwagi na charakter koprodukcji ) ja po prostu liczyłem ze pomimo kosztów znajdzie się wersja nawet z znienawidzonym przeze mnie dubbingiem np. przez aktorów wykorzystanych w całej serii gier z naszym Siwkiem...
  11. HowlinWolf

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    przydałyby się już jakieś konkretne wieści ( nie mówiąc o obsadzie ) np.czy przewidziane jest ze nasz "siwek" będzie mówił w rodzimym języku również bo jakoś Sapkowska proza po angielsku....to nie będzie to samo ....
  12. HowlinWolf

    List Otwarty od Marcina Iwińskiego

    fajnie by bylo na iOS i Android rowniez pykac w oczekiwana karcianke !
  13. HowlinWolf

    Brak polskiego dubbingu

    zmien w samych ustawieniach gry, mialem tak samo nawet pomimo wybranego polskiego w GOG Galaxy
  14. HowlinWolf

    Aktualizacja przez Gog Galaxy. Dzisiaj. Co to jest?

    mam dokladnie to samo, odznacza pobrane wczesniej DLC i jeszcze zmienia dialog na angielski pomimo wybranego polskiego...CD Projekt cos cie tam namieszali w tym GOG'u, co ?
  15. HowlinWolf

    Kiedy patch 1.12 ?

    Przed chwila "dostalem" jakies 3.3MB update ???
Top Bottom