Hugomocnik's latest activity

+
  • H
    Hugomocnik replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    W analizie trailera na IGNie podano informacje, że hub z zamkiem trosky i czeskim rajem jest troche mniejszy niz KCD1 a hub z kutną horą...
  • H
    Hugomocnik replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Z tego co zrozumiałem z wywiadu na TVGRY, broń palna będzie do jednorazowego użytku podczas starcia, przez długość ładowania. Łatwo więc...
  • H
    Hugomocnik reacted to Yngh's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Momentami odczuwałem efekt uncanny valley, patrząc na tych aktorów, bo myliła mi się rzeczywistość z grą i CGI :D. Z zapowiedzi wynika...
  • H
    Hugomocnik replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Tytuł zapowiada się niesamowicie, Zapowiedź z wielką pompą, ostatni raz taką zajawkę czułem chyba przy cyberpunku. Trailer: Cala...
  • H
    Hugomocnik reacted to kuba_21's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Jesus Christ be praised!
  • H
    Hugomocnik replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Fantastyczny news dla fanów Kingdom Come Deliverance, nareszcie się doczekaliśmy :)
    • 1712866812427.png
  • H
    Hugomocnik replied to the thread Gry komputerowe.
    Jestem lekko zaskoczony faktem, że nikt nie wspomniał do tej pory o premierze Banishers: Ghosts of New Eden. Ze swojej strony bardzo...
  • H
    Hugomocnik replied to the thread Gry komputerowe.
    Jako, że od dawna nie korzystałem pozwolę podpytać, jak obecnie funkcjonuje usługa geforce now? Kupiłem przy premierze Cyberpunka...
  • H
    Hugomocnik reacted to Yngh's post in the thread Saga Baldur's Gate with RED Point RED Point.
    No to pierwsze przejście BG3 zaliczone. Całość zajęła ponad 120 godzin, a i tak zdecydowanie nie zrobiłem wszystkiego co było dostępne...
  • H
    Hugomocnik reacted to W_Wallace's post in the thread Gry komputerowe with RED Point RED Point.
    Niesiony falą asasynów i otwartych światów, postanowiłem wypróbować Rycerzy Gotham (w końcu jestem powszechnie znanym utopcem, który...
  • H
    Hugomocnik reacted to Sinkey87's post in the thread Gry komputerowe with RED Point RED Point.
    Gry w latach 90-tych starzały się z roku na rok, dziś faktycznie nie widać tempa tych zmian i przyjemnia gra się w gry nawet sprzed 10...
  • H
    Hugomocnik replied to the thread Gry komputerowe.
    Dorzucając swoje trzy grosze, mnie bardzo boli ubijanie z biegem lat elementów grafiki bądź fizyki w grach, które były mocno pompowane...
Top Bottom