Recent content by Hurtownik

+
  1. Hurtownik

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Robota to głupota - lepsze jest granie, drogi Panie ;)
  2. Hurtownik

    Cyberpunk 2077: Widmo wolności - Twitch Drops

    Zgadzam się z przedmówcą - zakupiłem dodatek w preorderze i oglądanie grających na Twitchu to kiepska sprawa - po co mam sobie psuć zabawę spoilerami? REDZI powinni wymyślić jakiś inny sposób na te dropy dla preorderowców.
  3. Hurtownik

    Pamięć cyberdecku (upgrade) - nie działa czy raczej nie stackuje się?

    Wielkie dzięki, właśnie zatrybiłem, hakowanie bojowe na poziomie 5 daje nagrodę +1 pamięć, przeoczyłem to, bo naruszenie protokołu też mam na 5 i chyba zlało mi się to w jedno w trakcie poszukiwań. Ale dalej nie wiem, czemu po znalezieniu upgrade'u "+3" pamięć cyberdecku się nie powiększa. Mam...
  4. Hurtownik

    Pamięć cyberdecku (upgrade) - nie działa czy raczej nie stackuje się?

    Bo nie pamiętałem, żebym podnosił taki upgrade, stąd 11, które mi się pokazuje i +3 te znalezione. Teraz jednak widzę, że jest jeszcze dziwniej, bo mam deck z bazową pamięcią 8 i ŻADNEGO wczepu zwiększającego pamięć, żadnych umiejętności, inteligencja jest na poziomie 5 i ona zwiększa pamięć...
  5. Hurtownik

    Hotfix 1.11

    Wszyscy narzekają na Takemurę, a on po prostu obejrzał "Psy" z Bogusiem Lindą i stwierdził, że nie chce mu się z nami gadać ;)
  6. Hurtownik

    Pamięć cyberdecku (upgrade) - nie działa czy raczej nie stackuje się?

    Żadne. Zero. Nic. Dlatego jedyne sensowne wytłumaczenie jest chyba takie, jak napisałem. To zdaje się podobnie jak z szansą na crit w modyfikacji ubioru, liczy się jedna, pozostałe się nie zliczają.
  7. Hurtownik

    Pamięć cyberdecku (upgrade) - nie działa czy raczej nie stackuje się?

    Zanim zrobię z siebie idiotę ;) i napiszę do supportu, chciałbym Was poprosić o pomoc. Mam cyberdeck (pojemność bazowa 8), ale przy skanowaniu obiektów pokazuje mi, że mam pojemność 11 (zdjęcie). Znalazłem powiększenie pojemności pamięci cyberdecku (+3), zatem przy skanowaniu obiektów powinienem...
  8. Hurtownik

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    GOG, praktycznie minimalna konfiguracja, ciut mocniejszy proc i grafika, 16 MB RAMu, wrzucę supportowi zgłoszenie, choć chyba trochę dostali raportów autozgłaszaniem, jak mi gra crashowała z tego powodu, o ile doszli ocb.
  9. Hurtownik

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Mi na RX 570 gra nie odpalała na sterownikach z grudnia 2020. Zainstalowałem ostatnie udostępnione ze strony Gigabyte'a i gra działa spoko. Boję się niedawno wypuszczonej aktualizacji driverów.
  10. Hurtownik

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Ktoś tu pisał, żeby zgłaszać bugi i ograniczyć emocje, to ja zgłaszam 1. problem z plecakiem i skrytką w trybie "chomikuj". Gdy jest dużo przedmiotów w skrytce/plecaku i przekładam je do/z plecaka, gra po niedługim czasie dosłownie mi UMIERA (kiedy jeszcze jestem w inventory albo gdy wychodzę z...
  11. Hurtownik

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Mam wątpliwości, czy pytasz serio, bo to dość głupie pytanie, ale odpowiem. Nie, pojawiająca się dwa metry za naszymi plecami policja (nawet, jak stoimy na wieżowcu) to NIE to samo. Dlatego byłem ciekaw, jakie są oczekiwania ludzi na forum, bo w sieci spotkałem głosy od "mi to nie przeszkadza"...
  12. Hurtownik

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Właśnie kolego dlatego pytam, jakie są wyobrażenia, zwłaszcza, jak np. zastrzelisz przechodnia, a policji nie ma w pobliżu? Czy jakby zamiast policji leciały do nas policyjne drony, to by było ok? W końcu to miasto przyszłości, to chyba drony by przeszły?
  13. Hurtownik

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Tak się zastanawiam nad tą spawnującą się policją, która jednym przeszkadza, innym nie. Czy gdyby spawnowała się np. przecznicę dalej (w sensie poza naszym polem widzenia i w odpowiedniej odległości) i jechała do nas na sygnale, to już by było super? Czy może wymagacie Martina Riggsa i Rogera...
  14. Hurtownik

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Mam tego samego Radeona. U mnie na grudniowych driverach CP77 w ogóle się nie uruchamiał, gram na jakichś starych. Byłem przed chwilą na stronie AMD i w ogóle nie widzę grudniowych sterowników. Wycofali?
  15. Hurtownik

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Ja widziałem. Może nie wojnę, ale potyczkę. Nie pamiętam, czy to było jakieś zadanie poboczne widoczne na mapie czy takie, które się włącza, kiedy bliżej podjedziesz, ale zanim wpadłem porozwalać gangusów, to widziałem, jak się ze sobą strzelają i tak mniej więcej połowa z nich była martwa w...
Top Bottom