Recent content by Hussar

+
  1. H

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ja do Fallouta 4 podchodzę już czwarty raz, najdłuższa sesja jaką udało mi się wyciągnąć to jedna godzina. Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, ale uważam, że ten wybór, tzn. F4 jako gra roku, to jakiś absurd. :* Jakby mi ktoś wmawiał, że wczasy w Bytomiu to lepsza opcja niż zwiedzanie Nowej...
  2. H

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Z ogłoszeniem wyników sprzedaży mieli czekać do osiągnięcia okrągłej liczby, więc podejrzewam, że dycha jeszcze nie pękła.
  3. H

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Niestety mimo usprawnień nadal muszę walczyć ze sterowaniem. Problem polega na tym, że w dodatku zasypali nas super responsywnymi przeciwnikami, podczas gdy ja wciąż mam kłopoty z uzyskaniem od postaci tego czego oczekuję. Dobra, ubiłem żabę na hardzie, ale zrobiłbym to szybciej gdyby nie...
  4. H

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Tak, tak, próbowałem, ale nadal mnie łoił tymi skokami i bombami. Może stałem się taką ślamazarą? Hm... minęło w sumie trochę czasu, ale żeby aż tak? Swoją drogą pająki też mega irytujące. No ale cóż... jak kocha to poćwiczy. Jednym będzie to odpowiadać, inni mają niższe poziomy trudności...
  5. H

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Eredina zaciukałem za pierwszym podejściem, a tutaj pan Ropuch kozaczy jakby się urwał z Dark Soulsów. No nic, obniżę poziom na średni, ale dziwi mnie ten stan rzeczy, bo pod koniec podstawki nie miałem żadnych problemów nawet z przeciwnikami o wyższym levelu. Wiadomo, że na potrzeby grywalności...
  6. H

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Moim zdaniem poziom trudności przesadzony, rozumiem, że trzeba było trochę dźwignąć i pal licho mordercze dziki, ale panie... żaba jest dla mnie absolutnie nie do przejścia.
  7. H

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    daromark.385 Super, dzięki, w ten sposób nie próbowałem. Przygodę czas zacząć.
  8. H

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ech... naprawdę nikogo z PS4? Byłbym niezmiernie wdzięczny, jakby ktoś potwierdził czy na konsoli jest problem z dodatkiem. Akurat mam dzisiaj wolne, ale jak zwykle jakieś przygody muszą być.
  9. H

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Na chwilę obecną nie da się kupić ani pobrać dodatku na PS4, więc premiera niby jest ale jej nie ma... dziwna sytuacja.
  10. H

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Na PS4 wywali mi komunikat "W tej chwili nie można wybrać tego materiału". Co jest grane? Premiera ma dopiero być jutro, czy dzisiaj już była?
  11. H

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Mogło być, jest wiele gier których soundtracki trafiają do mojej mp3 i są odsłuchiwane po wielokroć, tutaj poza jednym podkładem do walki żaden utwór nie zakręcił mi w głowie. Ale tak jak mówię, to kwestia gustu, bo znam wiele osób które się zachwycały muzyczką do W3. Tak czy siak, soundtrack do...
  12. H

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    No, o gustach się nie dyskutuje, ale na mnie muzyka do Wiedźmina 3 też większego wrażenia nie zrobiła, poza kilkoma momentami była po prostu poprawna. Z tym fragmentem jest podobnie. Jestem w mniejszości, bo większość osób wymienia soundtrack jako jeden z mocniejszych punktów produkcji.
  13. H

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Matko święta, właśnie obejrzałem: https://www.youtube.com/watch?t=459&v=CXWbUJXAVE0 sympatyczny materiał, ale ilość bzdur zawartych w tym filmie po prostu przytłacza. I jeszcze Popiela nam zgermanizował! :D
  14. H

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Alt3ir To ciekawe, bo ja w swojej recenzji miałem napisać coś podobnego jak I_w_a_N. Na początku, jeszcze w Biały Sadzie myślałem, że te 200 godzin to mi na luzie wyjdzie. Teraz jestem na progu ukończenia głównego wątku, zostało mi dosłownie kilka misji pobocznych a na liczniku widnieje 85...
  15. H

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Napisał człowiek, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem :) Ale czego można się spodziewać od elementu, który sięga po nieśmiertelną "maść na ból ..." ;) Napisałem, że w porównaniu z moim problemem (niemożność ukończenia istotnych fabularnie questów) bugi z mutagenami wydają się mniej istotne...
Top Bottom