Recent content by I3aDuM

+
  1. I3aDuM

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    a skąd wiesz co wkurza innych graczy jeden powie mill ,drugi no unit a trzeci powie całe KP przestałbyś grać KP by nie wkurzyć tych graczy???? Ja na przykład chciałbym zagrać szpiegami jak w openbecie który był dla mnie najprzyjemniejszym deckiem w całej historii gwinta ale obecnie nie ma...
  2. I3aDuM

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    Przecież o to chodzi w tej grze by mieć kontr na jak najwięcej deków przez to ludzie wkładaja wiewiórki do deków na pewno lepsze to niz decki binarne . i dlaczego mi każesz grać KP bez scenariusza ,może jeszcze mi każesz pograć millem ,klogiem lub szpiegami bo calveit z taktykami jest w topce...
  3. I3aDuM

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    Przecież na tym polega bleed albo idziesz 2:0 albo akceptujesz karte straty i pozbawiasz dobrych kart przeciwnika i jego synergi z tego samego powodu bleed rycerzy Kp jest konieczny . Ng nie ma 100% wr więc ludzie umieją grać przeciwko calveitowi a oczekiwanie że przeciwnik czegoś nie dobierze...
  4. I3aDuM

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    nie rozumiem tej niechęci przeciwko Calveitowi i manewrowi to właśnie dzięki nim gra zamienia się w takie gwintowe szachy i wygrywa ten który ma większe umiejętności a nie ten który dobrał lepiej bo przeciwnik zgubił połowe goldów w talii. Poza tym calveit jest zarezerwowany tylko dla taktyk by...
  5. I3aDuM

    Aktualizacja 10.9 — lista zmian

    Świetna robota Redzi widać że rework Nilfgaardu był robiony z głową to kompletna przeciwność niż to co zrobiliście z Vattierem . Co do Skellena o którym tak mowa poprzednio był bity i kopany głównie przez SK i SC jego rozkaz odpalał się raz na 10 gier i zwykle nawet po aktywacji był dość...
  6. I3aDuM

    Aktualizacja 10.2 — lista zmian

    Też mam ciekawą propozycje dla Vattiera w pierwotnym zamyśle ale w stylu Filipy z SY 1-3 siły 10-13 prowizji ROZMIESZCZENIE (lub rozkaz ,zapał) przechwyć jednostkę do 8 siły ze statusem (lub konkretnym statusem jak blokada lub szpieg ) . Prowicja i siła to kwestia kosmetyczna ale wolałbym mimo...
  7. I3aDuM

    Aktualizacja 10.2 — lista zmian

    Nie sprawdzi się to ta sama karta tylko zabrano jej możliwość aktywacji w tej samej turze .Może jednej na sto gier odpali umiejke i nic więcej , za dużo removalu w mecie filipa w defendera czy morelse i skurwielki , morkwarg w defendera i małe pierdniecie czymkolwiek ,seltkirk w defendera i...
  8. I3aDuM

    Aktualizacja 10.2 — lista zmian

    czy ja dobrze widzę Vattier dostał nerfa . Spodziewałem się że dostanie deploja zablokuj jednostke i order bez zmian by był bardziej samowystarczalny czy jakiś buff do prowizji lub rework a teraz nie można go nawet odpalić z lideram i filterem .Brawo cdep
  9. I3aDuM

    Aktualizacja 9.1 — lista zmian

    Większość zmian jest ok i uzasadniona ale nerf przechery jest absurdalnie głupi ,to raczej powinien być jakiś buff blokady albo rework. Fajnie też że nerfią klogersa i chcą by gracze odeszli od balu ale czym gracze mają zastąpić braki w prowizji słabym riencem ,emhyrem szybko umierającym...
  10. I3aDuM

    Hotfix 1.11

    Pamiętaj jeśli nawet nie możesz podnieść tego przedmiotu to wiec że został on zbalansowany i nie próbuj przeładować zapisów gry OSZUŚCIE XD
  11. I3aDuM

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    Ładna ta skórka Gauntera i rewers zresztą też tylko, że beczki mi są zupełnie niepotrzebne mam nadto zasobów.Szkoda że nie ma osobnego pakietu tylko z ozdobami za normalną cene
  12. I3aDuM

    Talie wprowadzające dostępne w sklepie!

    to fajna Fringilla z jednym magiem w decku ,chyba zapomnieliście jej zreworkować :LOL: takie tam taktyczne 6 za 8p . A tak na serio nie lepszy byłby Rainfarn czy chociażby narada ??
  13. I3aDuM

    This Week in GWENT 22.03.2019

    Drodzy Redzi czy macie w planach zmienić, naprawić lub zbuffować Emhyra ? bo jest kompletnie niegrywalny (chyba jest najgorszym dowódcą) nawet na arenie. Chciałem dostać mistrzowską ramkę Nilfgaardu ale obecnie się nie da ,a karty z nowego dodatku też nie zapowiadają jego powrotu.
  14. I3aDuM

    Przedstawiamy Krwawą Klątwę — pierwszy dodatek do GWINTA!

    ten koleś z Attre jest chyba z Nilfgaardu
  15. I3aDuM

    This Week in GWENT 15.02.2019

    widzę nie zrozumiałeś dobrze tego co chciałem powiedzieć przytoczę i wyjaśnie ,, zależy zwykle są pożywką różnych geraltów ,petera ,eyków ,pożogi i podobnych nim więc zawsze tracimy kartę wraz z przewagą taktyczną " 1.nie dałem na końcu red win czyli nie uważam że TA jest bezużyteczne...
Top Bottom