Recent content by Ilian_den_Naag

+
  1. I

    Porozmawiajmy o gwincie

    Co się gwinta tyczy - dostępnych kart jest (z tego co wyliczyłem) dokładnie 171. W grze zebrałem już 156 kart. więc zakładam że z pewnością zgromadzę 160 kart. Co jednak z pozostałymi jedenastoma? Odkryłem już chyba wszystko co było do odkrycia, kupiłem karty od prawdopodobnie wszystkich...
  2. I

    Wiedźmin 3: alchemia

    Na ratunek Alchemii! Wbrew hejtom i nienawiści do systemu stworzonego przez REDów. https://www.youtube.com/watch?v=jG5L98jndkA Pozdrawiam.
  3. I

    Wiedźmin 3 - Trailery/Zwiastuny vs finalna wersja.

    Tylko że grając na mrocznym mieczami i znakami rozkładałem Letho na łopatki dwukrotnie, grając na alchemii za pierwszym razem nie miałem wystarczająco perków bo można tam było mieć max. 13 poziom chyba i ginąłem jak wsiur w walce z wierzgającym knurem. A jak już rozdałem perki, to Draug i druga...
  4. I

    Wiedźmin 3 - Trailery/Zwiastuny vs finalna wersja.

    Najkrócej jak umiem: Gra jest genialna. 9/10. Wciągająca fabuła, genialne dialogi, nieprzewidywalne konsekwencje podejmowanych przez gracza decyzji. Jednak. Pamiętam jak w 2013 roku Gameinformer miał embargo i czekało się na materiały, a w jednym z nich dowiedzieliśmy się że będzie quest z...
  5. I

    DLC-ki "Zlecenie: zaginieni górnicy" oraz "Alternatywny wygląd Yennefer" są już dostępne!

    W końcu wygląd Yen się zmienia. Uwaga SPOJLER -
  6. I

    Patch 1.03 w wersji PC już dostępny!

    Świetnie, rażących błędów jak na razie nie spotkałem, ale drobne poprawki zawsze mile widziane. Gra jest wprost mistrzowska! Doskonała robota. Patch właśnie się pobiera. Mam tylko pytanie odnośnie tych fryzur i temerskiego rynsztunku. Po tym co napisał kolega wyżej nie jestem pewien czy je...
  7. I

    Wiedźmin 3: Dziki Gon w tłoczni!

    Już? Nie wiem jak wam, mi to czekanie na "Dziki Gon" minęło jak z bicza trzasnął... Zapowiada się, że będzie o tej grze baaardzo głośno :D
  8. I

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Wybaczcie ale straciłem wątek, nie mam zbyt dużo czasu na szperanie po forum a chcę się dowiedzieć - czy są przewidywane jakieś zmiany co do finalnej wersji panelu ekwipunku i drzewka rozwoju postaci? *** Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam wszystkich którzy znaleźli czas i chęci by...
  9. I

    Wiedźmin 3: postacie

    (Śmiech) A taki Vesemir by pasował: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/b4/60/7e/b4607e1c75f1de0f5076289930285bd0.jpg ??? To jest wiedźmin, a nie gra osadzona w świecie Disneya, bohaterowie mają mieć paskudne mordy a świat ma być parszywy.
  10. I

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Naprawdę, oby ta czarna, pikselowa pomyłka będąca ukłonem dla konsolowców nie była ostateczną wersją UI... Poprzednia wersja (roboczo nazwijmy ją "pomarańczowo-brązową") była przyjemniejsza. Ewentualną "nieczytelność" rekompensował fun z obczajania wszystkich statystyk, poza tym po pierwszych...
  11. I

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Zarzucanie poprzedniej wersji nieczytelności jest głupie. Była dużo lepsza od obecnej
  12. I

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Statystyki - trudno, można przyzwyczaić się nawet do tych bezsensownych - nie sądzę żeby to miało duży wpływ na grę. Ale wizualnie nowy panel ekwpiunku prezentuje się beznadziejnie...
  13. I

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Dzięki wielkie, jak widać forumowicze zawsze na straży :D pozdrawiam
  14. I

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Co do wiedźmińskiego pokoju https://pbs.twimg.com/media/B75DQ4BCIAIKM-m.jpg:large Ktoś może spotkał się z tą czarno-białą głową wilka jako plikiem graficznym? Jeśli tak to bardzo bym prosił o jakiś link, w zasadzie jakikolwiek, niekoniecznie hd...
  15. I

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Pozwolę sobie na off-topic, i skieruję moje pobożne życzenie nie do twórców gry, ale do forumowiczów. Czy ktoś spotkał się z https://pbs.twimg.com/media/B75DQ4BCIAIKM-m.jpg:large tym czarno-białym medalionem w wersji elektronicznej? Jeśli tak to bardzo bym prosił o direct-linka do grafiki...
Top Bottom