Recent content by Inzynier_Bombka

+
  1. Inzynier_Bombka

    Seriale

    No Fallout trzyma poziom i nawet intryga całkiem spoko, że aż chce się dalej oglądać. Chapnąłem cały serial na raz. Ortodoksyjnie można by było się do drobnostek przyczepić, ale ogólnie widać że bardzo dobry poziom utrzymany. Dla ludzi nieobeznanych z tematem to będzie po prostu ciekawe postapo...
  2. Inzynier_Bombka

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Drobny błąd - chciałem lepiej zobaczyć twarz Slidera, bo słabe oświetlenie jest, więc stanąłem po prawej stronie. Właśnie dialog się skończył i Slider podjechał do przodu zamykając mnie w pozycji jak na szocie - nie mogę wyjść, ani uruchomić akcji z łączem, a Idrys i Slider wkurzają się że nie...
  3. Inzynier_Bombka

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Przyjmuję WW małymi dawkami, aby starczyło na dłużej - misja z dwoma gliniarzami "zrobiła mi dzień" :D Dzięki!
  4. Inzynier_Bombka

    Aktualizacja 2.11

    Czekam aż w Interface pojawi się NAZWA POJAZDU którym jedziemy. (gdzieś w rogu małe literki chociaż, please...?)
  5. Inzynier_Bombka

    Gry komputerowe

    Grając w A.C.Odyssey miałem po części wrażenie że gram w DLC do Wieśka. :D Jednak przez brak czasu i lekkie znużenie zostawiłem go jak i inne Assassin'y.
  6. Inzynier_Bombka

    Gry komputerowe

    Starfield trochę wygląda jak dobrze zrobiona gra retro. Cena zdecydowanie z kosmosu. (i wymagania ostre, bez SSD zapomnij)
  7. Inzynier_Bombka

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Trochę zabawnie udało mi się zablokować misję "Na smyczy": wynosząc ciało Jose'a z zajezdni autobusowej podjechało wsparcie gangu, wiec rzuciłem ciało i załatwiłem chłopaków, potem podniosłem ciało i zaniosłem do samochodu - oczywiście pomyłkowo wziąłem inne ciało :D Więc po włożeniu innego...
  8. Inzynier_Bombka

    Przewodnik po grze Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już dostępny

    Polecam się na przyszłość CD projektowi do konsultacji projektów transportu szynowego. Co prawda nie jestem czysto kolejowym inżynierem, ale praca zawodowa zmusiła mnie do dogłębnego poznania tematu. :D
  9. Inzynier_Bombka

    Gry - bundle, promocje, okazje

    A Plague Tale: Innocence Dziś za friko na Epic'u!
  10. Inzynier_Bombka

    Night City [otwarte całą dobę]

    To jest USS Constitution z Bostonu.
  11. Inzynier_Bombka

    Wypadają tylko białe i zielone bronie a wieksząść są zepsute

    Ja dobiłem jakoś szybko reputacją do 50 (bo się w każdą awanturę ładowałem zwiedzając miasto) i teraz nawet pomarańczowe mi wypadają, a wcześniej tylko zielone i niebieskie.
  12. Inzynier_Bombka

    Wypadają tylko białe i zielone bronie a wieksząść są zepsute

    A jaki masz poziom postaci i fame? (Być może to od tego zależy)
  13. Inzynier_Bombka

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Ja jestem wdzięczny za tyldę do chowania broni. DZIĘKI SERDECZNE! Brakuje mi w interface HUD nazwy samochodu, którym jadę. W sprzedaży jak jest więcej niż 1 przedmiot w selektorze literki z buttonem "sprzedaj wszytko". Ogólnie to brakuje PASYWNEJ PAUZY W GRZE - chyba jedyna rzecz jaką robi...
  14. Inzynier_Bombka

    Cyberpunk 2078?

    Ja czekam na drugi DLC - czemu myślę że powstanie? - bo musi wyjść żeby można było zagrać w Quadra Racer :D
Top Bottom