Recent content by Iorweth15

+
  1. Iorweth15

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nie wiem czy ktoś odkrył tą ciekawostkę czy nie. W zakończeniu Johnny'ego idziemy na cmentarz i co znajdujemy:
  2. Iorweth15

    Gry komputerowe

    I bardzo dobrze. Trzeba tępić takie praktyki a deweloperów którzy chcą zrobić dobry produkt a nie tylko kminić jak tu wydoić pieniądze od graczy popierać. Ostatnio widziałem taki filmik: co gdyby CDPR poszedł drogą Capcomu i niech to będzie przestroga
  3. Iorweth15

    Gothic

    No i to jest to o czym pisałem. Z jednej strony mamy graczy którzy chcą grać na łatwym a z drugiej mamy graczy którzy chcą mieć jakieś wyzwanie w grze. Poziomy trudności dlatego powstały, ale problem jest tego taki że nie są precyzyjnie określone. Jakim problemem jest napisanie dwóch zdań o...
  4. Iorweth15

    Gothic

    @HuntMocy Połowicznie się zgodzę. Gry które mają poziomy trudności są dla szerszej grupy odbiorców. Inną sprawą jest fakt że czasem opisy tych poziomów trudności niewiele mówią. Czym się różni gra na poziomie normal od hard? Z reguły jest to opis łatwy - dla osób zainteresowanych tylko...
  5. Iorweth15

    Przedstawiamy Cyberpunk 2077 w Limitowanej Edycji Dyskietkowej!

    W takim przypadku to oddajesz dyskietkę do wydawcy i wymienia na działającą albo wydaje całą grę od nowa bo trzeba naprawić błąd. Co oczywiście powoduje koszty.
  6. Iorweth15

    Gothic

    Dlatego napisałem że w większości gier które obecnie wychodzą mamy taką sytuację, ale co ciekawe te które właśnie nie prowadzą gracza za rączkę z reguły stają się klasykami jak wspomniane Soulsy czy Kingdom Come, co prowadzi do ciekawej dygresji odnośnie oczekiwań graczy.
  7. Iorweth15

    Przedstawiamy Cyberpunk 2077 w Limitowanej Edycji Dyskietkowej!

    Bardzo fajne, już zamówiłem ale wolałbym na Cartridge do Pegasusa. :ROFLMAO:
  8. Iorweth15

    Gry komputerowe

    Jakiego Wiedźmina? Wątpię żeby Wiedźmina 3 w 20 godzin można ukończyć. Tak, to czy gra trwa 15 czy 150 godzin nie jest wyznacznikiem ale podam 2 przykłady. AC Vallhalla przechodzisz w 200+ godzin i jeżeli chcesz wszystko zrobić to robi się to monotonne i męczące dla gracza. Druga strona medalu...
  9. Iorweth15

    Gry komputerowe

    Gdzieś była o tym mowa że podobno to było tzw. "małym druczkiem" i umieszczone przy opisie fabuły, gdzie większość nie zagląda bo nie chce sobie spoilerować. Jeżeli to prawda to tym bardziej stawia to Capcom w złym świetle, bo celowo umieścili taką informację tam gdzie nikt nie zajrzy.
  10. Iorweth15

    Gry komputerowe

    Z tą jednorazową grą to jest przegięcie. Co gdyby gra mi się tak bardzo spodobała że chciałem ją przejść raz jeszcze? No muszę zapłacić 300 zł za każdorazowe przejście gry. Ktoś tam chyba zażył dużą ilość pewnych środków, bo na trzeźwo takich rzeczy to się nie wymyśli. A co najgorsze to taką...
  11. Iorweth15

    Gry komputerowe

    Przykład Dragon's Dogmy 2 pokazuje jeszcze jedno. Nie tylko mikrotransakcje i fatalny stan techniczny ale i po prostu brzydko wygląda. Moim zdaniem Gothic 3 (gra z 2005 czy 2006 roku) miała lepszą grafikę niż Dragon's Dogma 2. Dodatkowo ktoś wyliczył że nie eksplorując świata (bo de facto nie ma...
  12. Iorweth15

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Pytanie 1: Cyberpunk 2077 jest pomyślany jako gra singleplayer bez trybu kooperacji. Może jakieś mody wprowadzają tryb kooperacji ale w samej grze nie ma takiej opcji. Może w drugiej części Cybera będzie taka możliwość. Pytanie 2: Nie miałem takiego problemu. Czasami mi się wywalał Cyber na...
  13. Iorweth15

    Gry komputerowe

    Oby. Przykład takich gier jak Baldur's Gate 3 czy Hogwart Legacy pokazuje że gracze niekoniecznie chcą wielkich gier usług. Gdy singleplayer cały czas cieszą się zainteresowaniem, mimo że już 20 lat temu wieszczono że tylko gry usługi i gry multi to przyszłość gamingu. Jak widać mylono się...
  14. Iorweth15

    Gry komputerowe

    @Sinkey87 Jeżeli tak branża ma wyglądać to ja odpadam i nie będę grał w tego typu gry. Jak stary boomer będę grał w gry nie mające tzw. mikrotransakcji a na pewno nie takich że będzie pay to play. Może jestem porąbany ale jak płacę za grę 300 zł to nie chcę mieć już w nich mikrotransakcji.
  15. Iorweth15

    Gry komputerowe

    No chyba tak, skoro skórka dla konia kosztuje tyle samo co sama gra. Dziwię się ludziom którzy takie coś kupują i nie widzą w tym absurdu. To nie jest skórka za 30 zł tylko za równowartość gry. Naprawdę za 250 zł to mogę kupić grę AAA a nie skórkę.
Top Bottom