Recent content by iris.

+
  1. iris.

    Po prostu sport

    Jako ktoś związany z bieganiem chciałam tu napisać cały elaborat jako odpowiedź na smuteczki @undomiel9 , pisałam chyba z 20 minut, ale najkrócej i najdobitniej rzecz ujmując: dopóki nie będzie zmian na poziomie systemowym - czyli odpowiedniego wsparcia szkolenia od młodzika do seniora, aby...
  2. iris.

    Impreza urodzinowa z okazji 20 lat CD PROJEKT RED!

    A ja tu tylko po cichu przycupnę.. Bo miło będzie pooglądać zdjęcia z tej imprezy*, aby zobaczyć, jak stara forumowa gwardia zmieniła się przez tyle lat. :D *chyba, że zapanuje zasada, że co na Jagiellońskiej, zostanie na Jagiellońskiej :sneaky:
  3. iris.

    10 lat serii gier o Wiedźminie - dziękujemy za spotkanie!

    Jak miło znaleźć siebie na tej grafice. :) Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych spotkaniem forumowiczów.:cheers:
  4. iris.

    Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

    Śledzę forum już tylko z ukrycia, jednak spędzone tutaj kilka lat razem z innymi pasjonatami przygód Geralta było czymś wspaniałym. Czas leci, wspomnienia zostają a powrót do którejkolwiek części od czasu do czasu to miłość na nowo - do historii, do muzyki, do detali. :) Piękny, wzruszający...
  5. iris.

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Nie tak oczywisty, jak by się chciało, a i jeszcze kilka koncertów poza granicami PL w kolejce. :D Na Megadeth też kolega zostaje? ;)
  6. iris.

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    chojrak Budząc się z forumowego letargu - być może się pojawię, bo wybieram między Kornem a R+ w sierpniu. :)
  7. iris.

    Wyszperane w sieci

    Filmik promujący Poznań, stworzony przez grupę licealistów. W związku z tym, że przeznaczony ''na eksport'' - w języku niemieckim. :)
  8. iris.

    Poznańska inicjatywa

    serek Mnie nie pytaj. ;D Układaliśmy sobie te puzzle, a ten człowiek po prostu się dołączył ''bo jest sam i i tak nie ma co robić''. :P Eeee, co z tego, że Cyberpunk? Też bym taką koszulkę chciała. :D
  9. iris.

    Poznańska inicjatywa

    Ja również dziękuję wszystkim za spotkanie - miło było Was wszystkich poznać, choć nie udało mi się zostać do pokazu na dużej scenie. :) Szczególne podziękowania dla ynterono , który jako pierwszy wypatrzył mnie w tłumie przy stoisku Wiedźmina, gdzie spróbowaliśmy swoich sił przy układaniu...
  10. iris.

    Poznańska inicjatywa

    Jeśli ktoś trafi na małą, rudą, ubraną..generalnie na czarno w koszulce ''Buntownika'' to będę ja. :) Niestety, na krótko, bo po panelu z M. Przybyłowiczem muszę uciekać.
  11. iris.

    My forumowicze

    gower Wszystkiego dobrego. :)
  12. iris.

    My forumowicze

    galadh A ja dziękuję za śliczną pocztówkę z widokiem na NYC, którą dzisiaj odebrałam. :) Już zajęła zaszczytne miejsce wśród zdobyczy z różnych stron świata. :)
  13. iris.

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Jedyna okładka do Sezonu, będącą poprawką do oryginalnej, jaka istnieje na forum jest w tym wątku: http://forums.cdprojektred.com/threads/20538-Ok%C5%82adka-Sezonu-burz-kompatybilna-z-pierwsz%C4%85-szat%C4%85-graficzn%C4%85-Wied%C5%BAmina
  14. iris.

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Całkiem klimatyczny art Yen i Dzikiego Gonu. :coffee: http://celeng.deviantart.com/art/King-of-the-Wild-Hunt-257028792
  15. iris.

    My forumowicze

    HuntMocy Wszystkiego dobrego. :)
Top Bottom