Recent content by Isharoth

+
  1. I

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To jest właśnie gra, której oczekiwałem. Gęsty, cyberpunkowy klimat. Walka pod koniec demka też zrobiła na mnie wrażenie. Jeśli cała gra będzie prowadzona w tak świetny sposób jak początek to zapowiada się gra lepsza od W3.
  2. I

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Może nie jest to easter egg, ale ostatnio natrafiłem na śmieszny bug. :D
  3. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Takim rozwiązaniom mówię stanowcze nie! Nie spłycajmy ciągle rozgrywki kosztem wygody. Gra to nie film interaktywny, tutaj mechanika jest bardzo ważna, czego przykładem jest W3 i dlaczego po 2 krotnym ograniu nie zachęca on do powrotu. Śmierć w grach ma swoją rolę i co prawda można podejść do...
  4. I

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Mam nadzieję, że nie. Weźmy pod uwagę to, że Mass Effect miał już z góry określonego głównego bohatera, który był jako gotowy wzór w kreatorze, a zmiana wyglądu była tylko dodatkiem. Myślę, że w Cyberpunku będzie zupełnie inaczej, tak jak w klasycznym RPG, gdzie tworzyłeś swoją postać bez...
  5. I

    GOG Galaxy Wiedźmin 3 GOTY 1.31 - Postacie nie ruszają ustami

    GOG Galaxy Wiedźmin 3 GOTY 1.31 - Postacie nie ruszają ustami Witam, postanowiłem wrócić sobie do Wiedźmina, tylko tym razem pierwszy raz skorzystałem z GOG Galaxy i zainstalowałem GOTY Edition. Wszystko działa dobrze, oprócz tego, że postacie nie ruszają ustami. Zanim będę przeinstalowywał grę...
  6. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    O, osoba z którą można porozmawiać szerzej na różne tematy! :) Możliwe, że coś w tym jest. Większość przeciwników w Wiedźminie 3 w późniejszym etapie gry nie była groźna. Pozytywnie zaskoczył mnie poziom trudności bossów w pierwszym i drugim dodatku, mimo to nie był on jeszcze AŻ TAK wysoki...
  7. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    W Cyberpunku nie powinien przeszkadzać, w Wiedźminie owszem. Szczególnie kiedy pół rozgrywki w W3 było nastawione na GPS i przy wyłączeniu go ciężko było gdziekolwiek trafić, bo NPC bardzo rzadko podawali kierunek w który musimy się udać. Do Cyberpunka GPS pasuje jak ulał, ale nadal martwi mnie...
  8. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Na dzień dzisiejszy potencjał VR nie jest zbyt dobrze wykorzystywany. Nie pogniewałbym się gdyby była taka opcja, szczególnie jeśli będzie dopracowana. Jednak patrząc na gry VR jakie wyszły do tej pory zdecydowanie nie chcę, żeby rozgrywka skupiała swoją uwagę w tę stronę.
  9. I

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna Witam, Chciałem stworzyć odpowiednik wątku jaki znajduje się na angielskim forum. Tutaj piszemy o rzeczach, które nie pasują do reszty tematów w tym dziale, czyli ogólnie o grze. I na starcie zadam pytanie. Skąd Gry-online wzięły datę premiery? Ktoś wpisał to...
  10. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Ostatnio zastanawiałem się co jeszcze poszło nie tak w Wiedźminie i doszedłem do wniosku, że zapomniałem o tym co irytowało mnie najbardziej - RADAR. Przez to ustrojstwo ciężko było mi poznać otaczający Geralta świat. Skutecznie psuło to immersję i rozpraszało. Bardziej poznałem znaczniki i...
  11. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Wszystko wskazuje na to, że klimatem gra pójdzie w dobrym kierunku. Pytanie tylko czy mechaniką też? Jeśli chodzi o mechanikę to W3 dużo brakuje do dobrego RPGa. Same pytajniki owszem, były złe, ale złe było też to co pod sobą kryły. Losowy drop w skarbach, które się tam znajdowały, był często...
  12. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Jeśli chodzi o muzykę to myślę, że pasowałoby tu coś w tym stylu: https://www.youtube.com/watch?v=85bkCmaOh4o Czyli coś w stylu: electro, synthwave, noir, ewentualnie dubstep (ale z dużą dozą ostrożności co do wyboru). Myślę, że znalazłoby się wystarczająco dużo miejsca dla różnych gatunków...
  13. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Dzisiejszy BioWare nie ma nic wspólnego ze wspaniałym BioWare jaki był kiedyś, dlatego też nie rozumiem czemu inne gry miałyby czerpać z ich rozwiązań. Po co wszystko upraszczać? Niech dialogi będą zrobione mądrze, niech przekazują to co mają przekazać, żeby nie było takiej sytuacji jak w...
  14. I

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Ciekawe które to gry są tak pięknie wydane. Tylko mi nie pisz o HS, bo chyba padnę ze śmiechu. Sięgają, sięgają. Jeśli beczki będą zbyt tanie, to zbyt wiele osób będzie mogło sobie na nie pozwolić, co sprawi, że gracze chcący grać za darmo zaczną zauważać, że są za to mocno karani. W becie...
  15. I

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    W opisie kart, które się w coś zamieniają bądź coś przywołują powinna być wzmianka o sile przywoływanych kart np. "Krowa zamienia się w Czarta (9)". Zdecydowanie ułatwiłoby to budowanie talii. Informacja, że Gaunter o' Dim przywołuje widma bez widocznej mocy tych widm, pozostawia nas w...
Top Bottom