Recent content by Ivraas

+
  1. I

    UPDATE TO PC SYSTEM REQUIREMENTS

    Yeah, people requested this several times on steam main forums being completely ignored. It should be a standard today to either block or not install the update manually, either if some patch breaks the game completely, or you have mods installed, or you just don't care and want to stay on the...
  2. I

    UPDATE TO PC SYSTEM REQUIREMENTS

    Well, you literally said people shouldn't pre order if their computer won't handle it, or wait for another fixes... It doesn't change the fact that the studio will apply a patch on your game that will ruin the frame rate in some cases the game might be unplayable if you compare the current...
  3. I

    UPDATE TO PC SYSTEM REQUIREMENTS

    You realise even if people don't buy the DLC will get the patch that increases the requirements?
  4. I

    Aktualizacja wymagań systemowych

    Mhm, życzę powodzenia posiadaczom gry na steamie...
  5. I

    UPDATE TO PC SYSTEM REQUIREMENTS

    So does i understand it well? The new patch will affect the performance of base game, and they go with it, changing requirements two years after release when the ones who bought it won't now be able to play it comfortably or won't play at all, rendering the purchased game completely useless, is...
  6. I

    Ważna informacja

    Jak się ma do tego polskie prawo mówiące że konsument ma prawo zwrócić towar w przeciągu 14 dni od zakupu? Ja w tej chwili bije się ze steamem o zwrot, ledwo nabite 3,5h gdzie po 2h dali my wyjść do miasta i zobaczyć te wszystkie... straszne rzeczy, uważam że powinienem mieć takie same prawo...
  7. I

    Ważna informacja

    Tak naprawdę, to muszę przyznać że mi jest zwyczajnie smutno, jak można było to tak zepsuć? Cyberpunk to nie są moje klimaty, więc nie miałem jakichś wybujałych oczekiwań, ale i tak się rozczarowałem. Optymalizację, błędy, glitche, nawet jakieś poważniejsze niedoróbki można jeszcze naprawić, ale...
  8. I

    SZYKUJ SIĘ!

    Tu nie chodzi nawet o same gry, tylko o to że miesza się sprawy polityczne do świata rozrywki elektronicznej, coraz to wieksza cenzura i wzmożona aktywność sjw czy lgbt, bo to jest teraz jedyna sluszna "prawda". A to co się tam dzieje w ameryce, mnie jak i zapewne sporą grupę osób (patrząc po...
  9. I

    SZYKUJ SIĘ!

    Póki co to stoicie murem do swoich fanów, którzy oczekiwali jakiegoś zapisu z rozgrywki w tym nudnym okresie w branży. Pokazy przekładane, w tv albo o wyborach, albo o tym syfie z ameryki... To nie buduje pozytywnego PRu, tylko rozsierdzacie ludzi razem z sony i ms, pewnie inni też dołączą...
  10. I

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jak można zepsuć coś co już jest totalnie skaszanione?
  11. I

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Można biegać za znacznikami po skończeniu gry, ale jest to bezvelowe. Cały świat jest pusty, kompletnie nie przemyślane.
  12. I

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Myślę że Wiedźmin 3 idealnie nadaje się do modowania, ma kilka cech które sprawiają że modyfikację "robiłyby robotę" Otwarty świat Możliwość gry po zakończeniu Masa głupich i niepotrzebnych rozwiązań, które mody mogą szybko załatwić [np. levelowanie, ekwipunek, pusto wszędzie głucho wszędzie...
  13. I

    Wiedźmin 3 - grafika

    Widzę temat downgrade'u powraca jak bumerang, myślałem że ludzie już się otrząsnęli z tej nierealnej wizji którą uraczył nasz CDPR w pierwszych pokazach. Po prostych szczegółach idzie poznać że są to te same miejsca, brak wolumetrycznych chmurek jednak robi różnicę, góry wyglądają poprostu...
  14. I

    NG+ w Wiedzminie 3 ?

    W Soulsach się sprawdza, nie widzę powodu dla którego nie miałoby się sprawdzać we Wiedźminie, powiedział bym nawet że chyba nawet lepiej by to wyglądało w obliczu szarych questów i ekwipunku do którego musimy mieć odpowiedni level. Jestem jak najbardziej za, tym bardziej że grę już ukończyłem...
  15. I

    Dajcie nam 900p

    No bo ci niektórzy mają zwykłe TV gdzie obraz skaluje się normalnie, a opcja nie wchodzi w grę, albo sztywne 900 albo sztywne 1080, wątpie żeby dali sobie tak zmieniać jak na komputerkach, na tej konsoli nawet tapety nie idzie zmienić. Kupiłem ją pod BB i Wieśka, no może pod inne nadchodzące...
Top Bottom