Recent content by jaabaa

+
  1. J

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Czy to normalne, że mam aktywną umiejętność (krąg aard) mimo, że nie umieścilem jej w żadnym slocie po prawej stronie okna rozwoju postaci?
  2. J

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    1. Chodzi mi właśnie o licznik na interfejsie, bo wchodzenie do ekwipunku w trakcie zażartej walki w celu sprawdzenia stanu nałożonego oleju mija się z celem. 2. Wbiegając do góry po schodach tez tak masz? Bo Geraltowi wystarczy włączyć sprint na ułamek sekundy i przebiega całą kondygnację.
  3. J

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Proszę o dodanie licznika pozostałych uderzeń mieczem z nałożonym olejem. Zapowiadana w którymś patchu poprawiona "responsywność inputu" nie jest niestety dostateczna. To chyba bolączka całej wiedźmińskiej serii, ale w tej części z uwagi na otwartość świata i większą mobilność Geralta jakoś...
  4. J

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Dzięki, pocieszyłeś mnie ;) Super by było gdyby wysylali te kody przed premierą, żeby można było preloadować grę tak jak posiadacze cyfrowej wersji. No ale to raczej niewykonalne, bo sklepy musiałyby zaglądać do każdego pudełka i ręcznie spisywać kody.
  5. J

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Przesyłka jest już opłacona, a pech chciał, że w poniedziałek wyjeżdżam na dwa tygodnie w delegację :( Wie ktoś może czy pudełko z grą zawiera też kod na cyfrową wersję na GOGu? Jeśli nie to będę zmuszony ściągnąć grę z torrenta, bo na pewno nie wytrzymam tyle czasu... :sad:
  6. J

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Ostatnie wideo Playstation Access w tygodniu Wiedźmina.
  7. J

    How popular are TW books in Poland?

    I found a list of lectures in gimnazjum from 2011/2012 and Sword of Destiny figures there. http://www.gimpac.eu/uploads/dokumenty/wykaz_lektur_2011_2012.pdf
  8. J

    Jesse Cox z wizytą w CD Projekt RED

    Słyszałem że CDPR ma w USA jakieś małe studio PR, ciekawe mogłyby być spotkania w formie vloga ze znanymi i mniej znanymi jutuberami w Stanach i Kanadzie.
  9. J

    Jesse Cox Goes to CD Projekt

    I've heard that CDPR has a small PR studio in US, so maybe he could cooperate with them.
  10. J

    Jesse Cox Goes to CD Projekt

    Next time CDPR should invite Christopher Odd. His LPs are great! I recomend all of his W1 and W2 videos :) BTW CDPR have been contacted with him recently. http://www.youtube.com/watch?v=CO-YnVsIgvE&lc=5Bhm_c35qpohKvBg971PlUh15LX_oD5jcJHZ19kHzNU
  11. J

    Jesse Cox z wizytą w CD Projekt RED

    Przy okazji promocji W3 Redzi znów powinni kogoś zaprosić. Myślę, że idealnie nadałby się do tego Christopher Odd. Jego letspleje z Wiedźmina pierwszego i drugiego ogląda się bardzo przyjemnie, komentarz jest na wysokim poziomie. LP Jesse'ego sie do tego nie umywa :p Chris tak bardzo wciągnął...
  12. J

    Dark Mode, powiadacie...

    Nie chodzi o dark mode tylko właśnie o ten mod poprawiający roślinność. Jeśli najpierw zainstalujesz tego moda a później zaczniesz nową grę to wyskakuje właśnie taki bug. Dlatego musisz zrobić na odwrót.
  13. J

    Cyberpunk 2077 - z czym do ludzi, czyli wszelkiej maści bronie w grze

    Mimo że ten film dotyczy GTA V to raczej na pewno powinniśmy się takich rzeczy spodziewać w CP2077. A jeśli chodzi o ten wątek, to czy drukowanie własnej broni czy jakichś ulepszeń nie brzmi super?! W dodatku idealnie pasuje do gry w świecie CP rozgrywającej się w roku 2077, gdy ulepszone...
  14. J

    Wiedźmin na E3 2013

    Jak ktoś już zauważył, rzeczywiście coś przyblakły ten "real time footage". W szczególności to widać gdy Geralt jest na tle płonącej nocą wioski. Przypomina mi to grafikę z X360, zresztą to było pokazane na konferencji MS, więc właściwie wszystko się zgadza ;)
  15. J

    Wiedźmin 3 w lipcowym numerze magazynu EDGE

    Screeny i concept arty urywają du** :D Ale najgorsze jest to, że im więcej się widzi tym ma się ochotę na więcek. Stroje Geralta prześwietne! Przekrój ubrań od wiejskich, słowiańskich koszul przez nordyckie zbroje po wielkomiejskie, szlacheckie płaszcze po prostu zwala z nóg.
Top Bottom