Recent content by Jack_is_Back1

+
  1. J

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    dokladnie, wole geralta maga, niz geralta-zmiazdze-was-pasywnymi. Ufffff wieeeeeeeeecej cyferek, to tak bardzo cRPG. Skoro jakies pseudo przecieki informuja jakie to zajebiste nowe skille zostaly dodane, to lepiej milczec, niz napedzac hype shitem. Bardzo mi przykro, ze nie potrafie zignorowac...
  2. J

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Atmosfera na forum jak widze nie ma zamiaru sie zmienic. Krytyka musi byc konstruktywna, rozlegle i odpowiednio uargumentowana (nie daj borze zapomnisz przecinka) ale pochwaly juz nie. A jak ktos zaczyna krytykowac, to zaczyna sie argumentacja "po co jestes na forum? po co grales jak sie nie...
  3. J

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Oczywiscie, ze te filtry i rozne jakies udziwnienia negtywnie wplyna na odbior fabuly. Im wieksza cukierkowatosc tym lepiej musi byc poprowadzony watek fabularny, a pod tym akurat wzgledem Redom wierzyc nie mozna. Nawet gdyby udalo im sie stworzyc historia dla ktorej taka paleta barw ddodawalaby...
  4. J

    Anime i manga

    WIadomo cos o telewizyjnej kontynuacji Bleach?
  5. J

    Wiedźmin 3: potwory

    No to fajnie. Raz jeden z ciekawosci zerknalem co napisal jakis Red a tu takie info...
  6. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Dokladnie tak mialem zamiar zareagowac. Komus nie podoba, sie, ze MOIM ZDANIEM fabula dzikiego gonu jest nudna. Wielki sprzeciw. bo przedkladam fabule SzK i wiedzmina 2 nad fabule z podstawki dzikiego gonu. Z prawdziwa przyjemnoscia poczytam kogos, kto uwaza na odwrot. Kazdy moze isc w zapare i...
  7. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Bo co? Bo nie podzielam zachwytow nad dzikim gonem? To moze niech kazdy kto czuje sie oszukany ze wzgledzu na downgrade graficzny opusci forum? Albo sie kazdy bedzie zachwycal jakoscia grafiki albo nie ma prawa glosu? Nigdy nie rozumialem jakim cudem jest taka fala hejtu, bo grafika miala byc...
  8. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    he he he zabawne twoje proby zmiany toru rozmowy. dwojka byla cukierkowata jednak ze wzgledu na DOBRA(zwlaszcza w porownaniu do trojki) fabule, nie bylo to niczym niewybaczalnym. Prawdziwy problem zaczyna sie gdy dostaje fabularnego gniota jakim jest PODSTAWKA dzikiego gonu i ktos oczekuje, ze...
  9. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Tak sie sklada, ze moja opinia jest faktem. Sarkazm, agresja czy jakiekolwiek kontrargumenty tego nie zmienia. Pogodz sie z tym. Amen
  10. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    up nie mam zamiaru komus wmawiac, ze podobne momenty nie mialy prawa byc klimatyczne. Bo koniec koncow bede musial powtorzyc, ze niewazne ile elementow jest na plus, nie zmieni to mojego spojrzenia na sama tresc. Przeciez ta "cukierkowatosc" pojawila sie juz w dwojce i baaardzo mi sie nie...
  11. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Wytlumacz mi, a najlepiej zacytuj na jakiej podstawie mniemasz, ze krytykuje najnowszy dodatek. Zostalem zmuszony do porownan podstawki < SzK zeby dobrze wytlumaczyc w stosunku do czego mam obawy po obejrzeniu teaser trailera najnowszego dodatku, mianowice Krew i Wino(nadal zbyt tajemniczo sie...
  12. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Oczywiscie sam "wyglad" swiata jest duzym plusem. Nie moge powiedziec, ze nie zrobilo na mnie wrazenia dostanie sie na skellige po 30 h wloczenia sie po bialym sadzie - Velen. Klomnice wspomnialem sam, jako cos z duzym potencjalem i wyraznie odznaczajacym sie na tle reszty, chociaz i tak sam...
  13. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nie chodzi przeciez o sam fakt sielanki, tylko o to w jaki sposob zostala przedstawiona. Kuboniusz no spoko wygladam za okno, wiedzmin 3 taki realny wow. Ale skoro nie potrafi sie stworzyc klimatu przy takiej palecie barw, to jedyna opcja jest palete zmienic Moze to moja wina, moze zbyt duzo...
  14. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    NIe podoba mis ie kontrast w teaserze. Widac, ktory element lepeij wyszedl. to jak roznica miedzy "klimatem" w podstawce a sercach. W sercach redzi jakos potrafili stworzyc kilmat grozy (klucznik). W samej podstawce CHYBA tylko wieza popiela miala potencjal ktory roznych wzgledow zostal...
  15. J

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Dziwne gdyby Jaska mialoby nie byc w dodatku. To bylby jakis strzal w stope. Pomijajac juz sam fakt ze Redzi w ten sposob maja okazje zrehabilitowac sie slabo rozwinietymi postaciami z sagi. Jezeli dodatek bedzie mial lekki klimat to trudno o kogos lepszego niz Jaskier ;)
Top Bottom