Recent content by BRUNO_OF_GULET

+
  1. BRUNO_OF_GULET

    Aktualizacja 10.12 — lista zmian

    Zadan tygodniowych nie mam, czy podroz dziala to nawet nie sprawdzalem. Po tym jak naogladalem sie, ze Immune karty moga byc targetowane (damage Tyra czy Dwima na nowa lokacje KP) nie mialem ochoty na nic wiecej jak zrobienie cardbacku Dagona z drzewka. 5 lat i miesiac w miesiac ten sam...
  2. BRUNO_OF_GULET

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Sporo ostatnio kopie na Spotify i jesli ktos lubi muzyke instrumentalna (w tym dzwieki skrzypiec) to zdeydowanie polecam Secession Studios i albumy jak np Untold czy Frontier.
  3. BRUNO_OF_GULET

    Hot fix na Renfri poproszę

    Renfri pozwala na absolutnie niewlasciwie (dla tej gry) spalenie lidera nawet w R1, co powinno gracza ukarac przegrana. Niektore decki, jak wyzej wymieniono, chca tego uzycia lidera wczesniej - chocby Renfri precision strike, czysty profit, tempo, odbrickowanie reki.. To ile ona robi punktow to...
  4. BRUNO_OF_GULET

    Dziś rozpoczyna się Wydarzenie Zimowe!

    Wystarczyloby tez wprowadzic do gry cos na styl 'legendarnego sklepu' pojawiajacego sie w grze raz na 2-3 miesiace (rowniez w trakcie wiekszych wydarzen jak teraz te obecne), gdzie w formie rotacji bylyby do zakupu bibeloty za duuuuzo zasobow, czytaj weterani mieliby za co kupic ramke i awatar...
  5. BRUNO_OF_GULET

    Cards that make no sense

    No. in case of Viy it would have the same effect as (for example) playing spores - he's base power would be not changed.
  6. BRUNO_OF_GULET

    GOG przestaje finansować Gwinta (ze względu na własne słabe wyniki).

    Raport CD Projektu mowi, ze w Q3 2021 na GOGu przychod ze sprzedazy wynosil 41,7 mln zlotych. Nie jest tajemnica, ze przychod ten nie istnialby bez gwinta - to juz bylo niejednokrotnie oficjalnie powiedziane. Osobom zainteresowanym cyframi do analiz zostawiam link...
  7. BRUNO_OF_GULET

    GOG przestaje finansować Gwinta (ze względu na własne słabe wyniki).

    Glowne przychody GOGa sa wlasnie z gwinta. Gwint swoja droga osiaga swietne wyniki finansowe.
  8. BRUNO_OF_GULET

    WAŻNY KOMUNIKAT

    jedyne co przychodzi mi do glowy to to, ze idzie drugi sezon wiedzmina na netflixie, a w 2020r wiesiek 3 sprzedal sie w wiekszej lliczbie kopii niz w roku premiery :p
  9. BRUNO_OF_GULET

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Widze, ze komunikat jest po raz kolejny przykrywka do kotla, w ktorym gotuja sie pracownicy CD Projektu - czytaj, jest to efekt dzialan wewnetrzynch zarzadu i wielu jeszcze innych skladowych. Z uwagi na to, ze i komentarze (co nie dziwi) stawiaja pod znakiem zapytania wiarygodnosc czy tez...
  10. BRUNO_OF_GULET

    Patch Notes 9.4

    I saw your Yaga and 'bad - I have no aswer to it', but at the same moment I realised I have no 4p cards on board. :think: Still - powercreep of ST cards made you to overcommit hard R1 trying to setup Whispess to kill Dunca or elven seer. Long round R3 was formality. I think Yaga is bad card...
  11. BRUNO_OF_GULET

    Moja znajoma jest wielką fanką Cyberpunka 2077

    A jak tam smiga tryb online w CP 2077?
  12. BRUNO_OF_GULET

    Lifecoach zaczął ponownie streamować Gwinta

    Lifecoach mial taki moment w zeszlym sezonie, gdy chcial popchnac nieco (i tak juz bardzo wysokie) MMRy i zaczal zbierac ostre baty. Gdy zobaczyl, ze niezbyt przepchnie punkty na pozostalych frakcjach niz jego najwyzsze KP, to wrocil wlasnie do KP, aby na swoim pasy-foltest-siedge decku popchnac...
  13. BRUNO_OF_GULET

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Masz na stole 2 zaklinaczki z licznikiem. Grasz (jako przyklad) onejro w rade isengrima w fauve w zew w obronce puszczy w np. lekcje przyrody. Zagrales w jednym ruchu 4 spelle czyli masz na stole lacznie 10 zaklinaczek tj. 30pkt + reszta punktow z w/w zagrania.
  14. BRUNO_OF_GULET

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    mam to zgrane doslownie w ostatniej sekundzie. Juz tylko sam moment zadania obrazen przez maga. W skrocie - mam pelny stol, przeciwnik wtasowuje mi karte na szczyt. Piorun maga uderza w stol przeciwnika z ikony decku.
  15. BRUNO_OF_GULET

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Co do dziwnych smaczkow - jesli przy pelnym stole ustawimy maga zabojce na szczyt talii to mag na stol rzecz jasna nie wyskoczy aczkolwiek zada obrazenia 'z decku' :)
Top Bottom