Recent content by Javis99

+
  1. Javis99

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    dlaczego? płacisz duże low tempo za jakąś umiejetnosc która mozesz wykorzystac w nastepnej turze. Syndykat wcale nie jest taki op jak sie wydaje, z savola to kwestia paru punktów balansu, np. 3 jak zaproponowalem
  2. Javis99

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Apropo syndykatu, szkoda że ruszyliście savolle w taki sposób, karta sama w sobie była zbalansowana, problemem jest luiza która w combie z savollą robi 6+9+zastraszenie. Zastanawiam się czemu nerfa dostal magister który jest chyba najbardziej zbalansowaną karta jaką dodaliście w IJ, możliwe że...
  3. Javis99

    Update 4.0 Patch Notes

    portal dont changed? :(
  4. Javis99

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Engine który oczyszcza? chyba ostatnio pisales ze uwazasz ze jest to nie okej. Mi osobiscie taki kukudak nie pasuje moglby ew. dostac jednorazowe oczyszczenie jednej jednostki i jakas druga umiejke zależną od umiejscowienia w rzędzie
  5. Javis99

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Szczerze jak gram na foltesta z draugiem na dobrego gracza to wrecz zawsze zagrywa pasy na last saya a wszystkie pozostałe karty (gra tylko ludzi) gra w jednym line, wiec po prostu mam lidera za 2 punkty zamiast 11 :). Mysle ze draug moglby ewentualnie dostac "malego buffa" z tej okazji...
  6. Javis99

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Mam prośbę do osób zajmujących się mechaniką gry.: moglibyście zmienić koksteina i gremiste, w sensie nie robić reworka ale nie dawać im możliwości oczyszczania w "nieskończoność". Strasznie mnie to boli jak gram detlafem, rożne frakcje są fair wobec mnie bo mają tylko jednorazowe oczyszczenie...
  7. Javis99

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Nie powiedziałeś o jakiego lidera ci głównie chodzi, jeśli o wszystkich to muszę ci powiedzieć że się mylisz. Brouver, Filavandrel, Eldain, Eithne nie są jakimiś wybitnymi dowódcami a same pułapki w obecnej mecie są niiegrywalne z powodu dużej ilości bleedu. Dana jako lider st jest bardzo...
  8. Javis99

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Jest po stronie przeciwnika- prawda... ale jest szpiegem, szpieguje dla mnie, ma tag szpiega który dziala w tym momencie tylko z jedna kartą (mangonelą a wczesniej wogole nie mial znaczenia)... Dlatego ja jestem jego wlascicielem. Mysle ze jest to poprawny tok myslenia. Jezeli kiedykolwiek...
  9. Javis99

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Sytułacja wygląda tak: zagrywam szpiega na pole przeciwnika, w nastepnej turze zagrywam magiczny wstrząs... i co? karta wraca do talii przeciwnika a nie do mojej (choć szpieg miał status szpiega). A jeśli chodzi o oczyszczenie ze statusu to próbowałem ale też nie...
  10. Javis99

    Eredin

    A co myslicie o tym zeby eredin rzucał na wszystkie rzędy mróz a jednostki dzikiego gonu miał by jeszcze profit z tego efektu pogodowego? (np. wzmacniala by sie losowa jednostka dzikiego gonu o 1 co ture)
  11. Javis99

    Zmiany w Gwincie proponowane przez polską społeczność

    Rzadko tu zaglądam więc wybacz że dopiero teraz odpisuje. Jest mi bardzo miło że post cię rozbawił ale przyznam że nie taki był jego cel. Co do orderów zadających obrażenia miałem bardziej na myśli że: "kto zaczyna ten wygrywa", tzw. order advantage. Meta która się wytworzyła nie polega akurat...
  12. Javis99

    Pytania do twórców GWINTA

    Zauwazylem jedna wazną rzecz w gwincie, jest karta (magiczny wstrząs) która cofa sojuszniczą jednostkę z pola bitwy do talii właścieciela i teraz- czemu ta karta zagrywana na szpiega nie cofa tegoż szpiega do naszej talii? ten szpieg ma status szpiega wiec toretycznie my jestesmy jego...
  13. Javis99

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Mam propozycję zmiany kart archetypu szpiegów. Brygada impery mogla by dostac buffa do 5 sily i nerfa do zadawania 1 pkt obrazen za kazdego zagranego szpiega. Zauwazylem tez jedna wazną rzecz w gwincie, jest karta (magiczny wstrząs) która cofa sojuszniczą jednostkę z pola bitwy do talii...
  14. Javis99

    Aktualizacja 3.1 — lista zmian

    Duzo ciekawych kart zmieniliscie na takie ktore zadaja obraznienia ... HMMM Zapowiada sie taka meta ze kto zaczyna ten wygrywa, troche podobnie do poprzedniej mety tylko ze na odwrót. Jezeli chcecie zeby gameplay byl zdrowy musielibyscie wszystkie rozkazy z damagem zamienic na buffy. Coraz...
  15. Javis99

    Zmiany w Gwincie proponowane przez polską społeczność

    Na balansie gry na pewno się nie znają skoro wprowadzają tak głupie zmiany. Co ja bym zrobil?- na ich miejscu usiadł bym i porządnie przemyślał wszystko co trzeba by zmienić w grze a nie robić jakieś crazy patche na spontanie. O co ja bym prosił: Zmiana kart z rozkazem zadawające obrażenie na...
Top Bottom