Recent content by juve-fan-sebek.606

+
  1. J

    REDkit. Informacje o edytorze.

    Ivonka oferuje teraz 3 głosy żeńskie i 2 męskie, więc nawet przerabiać nie trzeba. :p
  2. J

    REDkit. Informacje o edytorze.

    Ewentualnie samemu wrzucić do jakiegoś syntezatora mowy ...
  3. J

    REDkit. Informacje o edytorze.

    Można będzie, w djinnim też się da.
  4. J

    Wiedźmin 1: Edycja Kolekcjonerska

    Za 700zł ja bym się nie zastanwiał. :rolleyes:
  5. J

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    O modingu jako takim, o którym piszesz nie wiem zbyt wiele, ale mam kilka wątpliwości co do powstania takiego projektu: 1. Modele zarówno postaci jak i przedmiotów, nie są dostępne w formie edytowalnej, a więc nie wiem jak można by je podmienić 2. Grafika w W1 jest taka a nie inna głównie ze...
  6. J

    W1 Nowa przygoda

    Kilka takich małych uwag. 1. Chcesz zebrać team a nawet nie napisałeś czym ty sam miałbyś się przy tworzeniu takiej przygody zająć. Napisz najlepiej jakie masz doświadczenie, zaprezentuj swoje prace itp. 2. Twoje wymagania trochę dziwnie się prezentują, osobie pracującej w djinnim praktycznie...
  7. J

    Filmowy Quiz III

    E.t. ???
  8. J

    [przygoda] Prawa do Tronu - informacje, problemy, porady.

    Tam gdzie w podstawce Wielebny tylko, że wychodzi z domu dopiero gdy jest potrzebny.
  9. J

    D'jinni Wiki

    To mógłbyś dodać i od razu uzupełnić co jest w trakcie realizacji przez Ifrit. Bo po co mają powstawać w jednym czasie dwa takie same artykuły lub tłumaczenia. :peace:
  10. J

    D'jinni Wiki

    A gdzie można znaleźć informację o artykułach i tłumaczeniach, które są w trakcie realizacji ??
  11. J

    D'jinni - pytania i odpowiedzi

    Rozumiem, że zarejestrowałeś grę na innym koncie i teraz nie pamiętasz do niego hasła ???
  12. J

    D'jinni - znalezione błędy/bugi

    Ten do bifówhttp://pl.djinni.wikia.com/wiki/Rozpakowanie_BIF%C3%B3wa tutaj tekstury DDShttp://pl.djinni.wikia.com/wiki/Tekstury_DDS
  13. J

    D'jinni - pytania i odpowiedzi

    Możesz to zrobić w sekcji "Character differentation" zmieniając "Body mode" (ubranie) lub "Head mode" (głowa) na Automatic.
  14. J

    Filmowy Quiz II

    Zarzuć jeszcze rokiem produkcji ;)
  15. J

    Mody jak wgrać

    Cutscenki
Top Bottom