Recent content by kalif94

+
  1. K

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    rzeczywiście nie skromnie :)
  2. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    I ten klimat, wiedźmin w czapce kucharza z łukiem poluje na kucyka pony.
  3. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

    Lepszym niż bieganie z mieczem od wioskowego kowala przez całą grę.A to co było w W2 że zmieniało się miecz na lepszy to ja dziękuje.A swój pogląd odnośnie broni już kiedyś podawałem i jest zbliżony do kurtek nie pamiętam niestety kogo.
  4. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    To se symulator myśliwego kup, i nie chce polowania tylko walkę z tymi zwierzętami i nie chce zaśmiecać gry kolejnym bzdórajstwem, typu bo ja chce.Ja chce watę cukrową w wiedźminie kucyki pony i dolara jako waluty.
  5. K

    Wiedźmin 3: świat

    I po problemie :)
  6. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie komentuje wycinania z kontekstu i inteligencji. Sens ci skrócę: Po co masz biegać z łukiem i denerwować innych graczy jak możesz mieć cenną skórę na wyspy z rosomaka którego mieczem usiekasz.
  7. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Pierwsze pederasto : Jeden na trzech nie jest drapieżnym kotem Dwa kretynie : Noe wiemy czym go usiekał słowo ustrzelił może oznaczać że nawet z kulomiota go usiekał. Trzy pacanie : Ja zostaje przy mieczach (ja) polowałbym mieczem. Po cholerę ci skóra jelenia jak możesz mieć z np rosomaka...
  8. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

    Bo tego wszyscy chcieli tego ! Nie liczy się miecz tylko szermierz i inne takie teksty padały .Mam nadzieje że tym razem o obrażeniach decydować będzie głównie miecz o o trafieni itp postać.
  9. K

    Wiedźmin 3: świat

    Albo do nakreślenie przez asa mapy :)
  10. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Mechanicznie Skyrim i Wiedźmin są dość różne, W jednym sterujemy postacią od zera a w wiedźminie konkretnym bohaterem ciągłe przyrównywanie tych dwóch gier i nie tylko nie jest dobre.Polowanie ok ale z tego co cytaty mówią to są to wszystko drapieżne koty(po co wiec łuk) a w drugim nie wiemy...
  11. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Skóry z trolla już były , wilki same nas atakują jak i pewnie większość drapieżników, łuk to broń na jelonki i króliczki bez ich skór damy se rade :)
  12. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Gra w kości nie jest długa a przynajmniej w wiedźminie, po za tym nie czeka się a bierze aktywny udział w grze i ten dreszczyk emocji. Argument co do walki na pięści słuszny jak najbardziej, jednak to bardziej pasuje niz polowanie, fajne polowanie było na wywerne w Dragon Age 2, po co łuk ?:)
  13. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Traperstwo odpada jest nudne, mało efektywne, i o zgrozo ile my się na czekamy by coś w nie wlazło.
  14. K

    Wiedźmin 3: świat

    Po co wam to wiedzieć. Przez cały czas dawałem sobie rade bez tych porównań.
  15. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Zgadzam się całkowicie. Po za tym jak polować to na potwory.
Top Bottom