Recent content by KalitasToG

+
  1. K

    Twój pomysł na kartę.

    Khagmar - gold, potwory, 5 pkt, 9 prowizji. Zablokuj jednostkę i daj jej krwawienie na 4 tury. Swoją drogą nie wiem dlaczego dodatek poświęcony wampirom nie dostał tej postaci ;/
  2. K

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Vivienne: Wilga jest w tym momencie kartą totalnie niegrywalną. Moim zdaniem dobrą opcją byłoby sprawienie, aby mogła niszczyć nie tylko wrogi artefakt. Gdyby mogła zniszczyć własny, zmieniłoby to jej sytuację. Combo z Ostrzem Hen Gaidth, które swoje zrobiło, a potem jest przez Vivienne palone i...
  3. K

    Pytania do twórców GWINTA

    Mam pytanie odnośnie Płotki. Co z nią teraz będzie? Będzie goldem, który się wysypuje z decku po zagraniu innego golda? A może zupełnie inna zdolność? Czy po prostu zniknie?
  4. K

    Pytania do twórców GWINTA

    1. Jaki archetyp będzie supportował Duch Lasu? 2. Kto będzie wspierał archetyp zemsty?
  5. K

    Aktualizacja i Weekend Beczek Premium są już dostępne!

    Mnie zastanawia jak teraz wbić 21 rangę skoro sezon jest krótszy o miesiąc, a próg zamiast zmniejszony został zwiększony do 4800. Domyślam się, że te pkt na wyższych rangach chyba będą jakoś inaczej liczone niż dotychczas. Wiadomo coś na ten temat?
Top Bottom