Recent content by kamikazze

+
  1. K

    Poszukuję zapisu z gry...

    Ja również poproszę o save z 4 aktu z tym, że nie z początku, a środka (chociaż jeśli musi być z początku to może być). Poziom trudności normalny. Nie mam żadnych szczególnych wymagań odnośnie reszty.email: kamikazze@op.plz góry dziękuję!
  2. K

    Poszukuję zapisu z gry...

    Witam wszystkich! Nie odwiedzałem tego forum jakieś 3 lata, ale może niektórzy starsi stażem mnie pamiętają bo kiedyś byłem dosyć aktywnym userem 8). Mój problem polega na tym, ze po formacie straciłem save, bo głupi nie przeniosłem go wcześniej na pendrive'a, a nie chce mi się zaczynać gry od...
  3. K

    gram.pl

    Co do gram.pl opublikowali właśnie wyniki z konkursu z "koszykami" na 3 miejscu był niejaki Sir Yarpen może to nasz forumowy kolega? Czy może poprostu się niewyspałem i mi się tylko wydaję??
  4. K

    Wydawca Wiedźmina

    Marcin--> ok przepraszam. Sam czasami popelniam błedy ortograficzne i w zasadzie nie powinienem innym zwracać na to uwagi . Po prostu zobaczylem date urodzenia i pomyslałem ze cos nie gra ze osoba w Twoim wieku popełnia, nieliczne, ale jednak błędy. Pozdrawiam .Edit: wracając do tematu...
  5. K

    gram.pl

    Nic specjalnego. Zrobili ludzi w konia z tymi wirtualnymi pieniędzmi . Prawie żadnej gry nie można kupić w 100% płacac nimi. Jedyny wyjątek to SWAT4. WTF?
  6. K

    Wydawca Wiedźmina

    Marcin--->razdę ci się zaprzyjaźnic ze słownikiem ortograficznym języka Polskiego napewno na takiej przyjaźni dobrze wyjdziesz, bez urazy oczywiście .Co do samego wydawcy, ATARI wcale nie jest przeciez wykluczone. To ze zerwało umowe z CDP nie znaczy ze nie moze wydac Wiedźmina za...
  7. K

    Wydawca Wiedźmina

    Korgan---> czyli wychodziło by na ATARI nie wiem czy jest to najlepszy z mozliwych wydawców. Ja stawiam na EA albo UBI
  8. K

    Wydawca Wiedźmina

    Zastanawiam sie kiedy dowiemy się kto będzie wydawca Wiedźmina. Już po TzW miał być on ujawniony a tu dalej nic. Jest to dosć istotne ponieważ zadna gra bez wydawcy wydana zostac nie moze mysle ze Tworcy sa ambitniejsi od np. Metropolis ( diabolique) czy Painkilera ( PCF) i chca znaleźć...
  9. K

    Gry komputerowe

    Khaine---> mocny sprzet ja mam "tylko" ASUS 6800GT ( 256 DDR3 ) ale i tak niezłego ma kopa
  10. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    PS-Pixel Shader a nie zaden tam Shader Model A poza tym od tego sa PW [tak od tego co ja napisalem jak od tego co ty napisales] hahaha... mowisz ze powinno sie mowic Pixel Shader ? Litości !! Shader Model to zarówno Pixel Shader jak i Vertex Shader czyli nazwa SM jest jak najbardziej...
  11. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Podpisuje się obiema rękami pod postem Yarpena chciałem już duzo wczesniej zwrócić na to uwagę Tiborowi ale co tam, jak nie ma nic innego do roboty to niech poprawia innych i zwraca uwagę na to że zbaczamy z tematu Zauważyłem że po TzW przyszło strasznie duuzo nowych forumowiczów i przez...
  12. K

    Gry komputerowe

    Ale mi średnia postów spadła czas postatsowac może stanę sie konkurencją dla Tibora w tej dziedzinie Edit: bez urazy Tibor
  13. K

    Gry komputerowe

    Mnie same screeny w recenzji odstraszyły na tyle że gry nawet nie zainstalowałem a krażek z płytka wala się gdzieś po szafie z programami
  14. K

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Ale nie porównujmy ciągle PoP:WW do Wiedźmina bo to 2 zupełnie inne gatunkiPoprostu w Warrior Within musiała być bardzo dopieszczona animacja głównej postaci bo jest to platwormówka ? A Wiedźmin jest grą cRPG i chyba az takich wymogów nie mamy bo nasz bochater nie będzie skakał po scianach...
  15. K

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Kolejny tydzień z Wiedźminem startuje już jutro! Nowy tydzień z Wiedźminem będzie trwał od 24 do 31 sierpnia i tak jak ostatnio, autorzy gry udostępnią nam ogromną ilość nigdzie nie publikowanych materiałów.Wśród nich znajdą się m.in. nowe filmy, grafiki, próbki muzyki i wywiady. W tym miejscu...
Top Bottom