Recent content by kamillo474

+
  1. K

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Bardzo dobra wiadomość będzie powód aby przejść grę ponownie bo raz to stanowczo za mało :p
  2. K

    Patch 1.2 dostępny!

    No właśnie nie wykupiłem tego talentu nie wiem jak moglem to przegapić przechodząc grę po raz drugi he he no nic wielkie Thx ;)
  3. K

    Patch 1.2 dostępny!

    w sumie to jest poprawa po instalacji patcha 1.2 do Windowsa wywaliło mnie tylko raz doszedłem do podgrodzia Geralt nie chce mi się nauczyć zielarstwa czytam tą książkę o roślinach polnych , a po przeczytaniu nadal nie mogę nic zebrać ::) , wiem ze mogę te kwiaty dla Abigeil kupić od zielarza z...
  4. K

    Patch 1.2 dostępny!

    HyHy włóż płytę do napędu :D , a tak poważnie wcześniej przed instalacja Patcha 1.2 gra odpalała normalnie ???
  5. K

    Ogromna popularność dema Wiedźmina w sieci!

    heh z pewnością patch będzie bił wszelkie rekordy ;)
  6. K

    Najlepszy Akt - Ankieta

    jak dla mnie najlepszy jest Akt II najlepsze questy i Wyzima Klasztorna jest po prostu świetna ;).
  7. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    :D hehe NIE ma takiej opcji poza tym są tacy co nie potrafią złamać zabezpieczenia i kupują oryginał.
  8. K

    Demo Wiedźmina - już jutro w Gazecie Wyborczej!

    Wydaje mi się że trzeba zainstalować DirectX 9.0c ;)
  9. K

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    AGP starszy typ teraz jest PCIx16 , ale to jest na nowsze płyty główne także dla ciebie musi być karta na AGP ;0Tu coś znajdziesz poszukaj czegoś z 7600 GT
  10. K

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    7600GT była by całkiem niezła oczywiście ze złączem AGP DDR3 :P.
  11. K

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    Masz Radeona 9550 więc jestem to bardzo słaba karta u kumpla wogóle na tej karcie nie da się grac ma 5 FPS i w dodatku artefakty polecam wymienić kartę i wtedy problem powinien zniknąć.Edytuj posty :>
  12. K

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    W zakładce [Name] jest napisane jaki posiadasz model karty graficznej :P.Spróbuj wyłaczyc raportowanie błedów w systemie mi czawsami to pamoagało w innych grach Mój komputer-->Właściowści-->Zaawansowane-->Raportowanie błędów>>i Wyłącz raportowanie błędów i zaznacz powiadom mnie jeśli wystąpią...
  13. K

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    Dokładnie , napisz jaką posiadasz kartę graficzną można sprawdzić tym programem [URL=http://www.programosy.pl/program,gpu-z.html]GPU-Z
  14. K

    Demo Wiedźmina - już jutro w Gazecie Wyborczej!

    ech te tajemnice CDP ;)
  15. K

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    eihwaz na tej karcie nawet nie ma co odpalać wymień na 7600GT i będziesz mógł pograć ;)
Top Bottom