Recent content by karemi

+
  1. K

    Poznańska inicjatywa

    AndersonSilva Solan7 , iris , Fartuess.807 , Sylvin , arturius_c , kpt_wlodzimierz , Fifu , KoenStrass wybieracie sie na Pyrkon w ten weekend? Ja bede w sobote, jak ktosby mial ochote sie spotkac to piszcie ;)
  2. K

    Poznańska inicjatywa

    Fajnie byłoby się spotkać na PGA, niestety możliwe, że w tym roku nie uda mi się dotrzeć z powodu możliwej wyprowadzki z Poznania w październiku, a także chwilowych trudności finansowych...
  3. K

    Poznańska inicjatywa

    https://www.facebook.com/events/1411224599200118/ ktoś się wybiera do M1 na nocną premierę? :)
  4. K

    Cosplay Ciri

    Tywin Lanninster = Charles Dance = Emhyr var Emreis, czyli bardzo naciągając historie i mieszając dwa światy Ciri jest dziedziczką żelaznego tronu ;) ---------- Zaktualizowano 07:09 ---------- Nie wiem czy uda mi się przyjechać do Wrocławia, ale pocieszę Cię - na samym Pyrkonie było z 5...
  5. K

    Cosplay Ciri

    Cosplay Ciri Od dłuższego czasu pracuję nad cosplayem Ciri, byłam w nim na tegorocznym Pyrkonie, więc czas pochwalić się dotychczasowymi efektami ;) Bluzkę, gorset i rękawiczki zamówiłam, buty i sakiewkę dokupiłam podobne. Spodnie, pasek i naramienniki wykonałam sama. W planach mam: zwężenie...
  6. K

    Poznańska inicjatywa

    Ci co nie byli, niech żałują ;)
  7. K

    Poznańska inicjatywa

    Sagę i opowiadania czytałam parę lat temu, więc nie dałabym rady w konkursie, zwłaszcza z takimi pytaniami ;)
  8. K

    Poznańska inicjatywa

    Ja się na konkurs nie piszę, ale może ktoś inny jest chętny. Co tak zawalony plan masz? ;) Myślę, że sobota jest lepsza na spotkanie, z tego względu, że część z nas pracuje, a może i ktoś przyjezdny zawita. Naprawdę nie znajdziesz dla nas czasu? :( (nawet jeśli będę mieć niespodziankę? :P)...
  9. K

    Spotkania Forumowiczów

    Organizuję spotkanie forumowiczów na Pyrkonie :) Sobota, 25 kwietnia o godz. 17:00 przed pawilonem nr 14. Moglibyśmy iść na napoje wszelakie do pyrkonowej stołówki, bądź udać się do akumulatorów. Jeśli macie proponuję ubrać jakąś wiedźmińską odzież, co by się łatwiej w tłumie odnaleźć ;)...
  10. K

    Pyrkon

    Organizuję spotkanie forumowiczów na Pyrkonie :) Sobota, 25 kwietnia o godz. 17:00 przed pawilonem nr 14. Moglibyśmy iść na napoje wszelakie do pyrkonowej stołówki, bądź udać się do akumulatorów. Jeśli macie proponuję ubrać jakąś wiedźmińską odzież, co by się łatwiej w tłumie odnaleźć ;)...
  11. K

    Poznańska inicjatywa

    Yngh z tego co widziałam w planie Pyrkonu, to niestety nie będzie nikogo z REDów, ale może ktoś będzie na stoisku CeDePu, kto wie... Czas na kolejne spotkanie, na Pyrkonie właśnie ;) Proponuję w sobotę, 25 kwietnia o godz. 17:00 przed pawilonem nr 14. Moglibyśmy iść na napoje wszelakie do...
  12. K

    Poznańska inicjatywa

    Pomimo nielicznej zapowiadanej frekwencji jutrzejsze spotkanie odbędzie się ;) Do zobaczenia ;)
  13. K

    Poznańska inicjatywa

    Przepraszam :( Pisałam wczoraj tę notkę na szybko i zapomniałam Cię dopisać :( oczywiście jesteś mile widziany :)
  14. K

    Poznańska inicjatywa

    Dawno nie było spotkania przy piwie ;) Co powiecie na spotkanie w tę sobotę tj. 7 lutego o godz. 17:00 w pubie Piwna Stopa mieszczącym się przy ul. Szewskiej 7? https://www.facebook.com/piwnastopapoznan AndersonSilva solan7, iris , Fartuess , Sylvin , arturius_c , kpt_wlodzimierz ...
  15. K

    Poznańska inicjatywa

    solan7 , Fartuess , Sylvin , arturius_c , kpt_wlodzimierz , Fifuu, AndersonSilva, iris Życzę Wam (a także sobie samej ;) ) wydania Wiedźmina 3 w maju 2015 roku, wiele radości z grania, mało do narzekania, dalszych udanych spotkań w forumowym gronie, Świąt spędzonych tak jak najbardziej...
Top Bottom